Wpis z mikrobloga

Zdecydowanie najgorsze Walentynki w moim życiu, jeszcze nigdy nie spędziłem ich tam samotnie, zawsze przynajmniej jakiś browar z kumplem, spotkanie z obecną/byłą dziewczyną, czy wypad ze znajomymi, dziś tylko po zakupy do sklepu pojechałem i odkąd wstałem siedzę przy kompie :D #tyleprzegrac #komercja #walentynki2013 #bordowezycie #zycienakrawedzi #w--------------a
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luxik: E tam... Dla mnie nie ma różnicy. Ja każdy dzień spędzam z moim ktosiem i ten nie różni się niczym. Jak byłam sama, to czułam się sama tak samo w walentynki jak każdego innego dnia. la mnie to po prostu dzień niewidzialny w kalendarzu.
  • Odpowiedz
@dziadekwie: a mi smutno, wszyscy się jarają, spotykają z kimś, a ja w tym roku pierwszy raz od chyba podstawówki siedzę sam, samiutki, dostałem 3 życzenia, od dwóch byłych dziewczyn i przyjaciółki i spędziłem dzień na mikroblogu, przykre.
  • Odpowiedz
@Luxik: Moim zdaniem w ogóle nie powinno mieć dla ciebie znaczenia, co tego dnia robią inni. Mi to zwisa :-)

To znaczy rozumiem jakieś indywidualne kwestie, ale ja mam akurat tak i tak innym radzę.
  • Odpowiedz
@Luxik: Nie było, bo właśnie wszyscy dostali wścieklizny macicy na punkcie jakiegoś musu socjalizowania się akurat dzisiaj i to koniecznie z płcią przeciwną przede wszystkim...

Ja i tak zawsze wiedziałam, że będę stara panną, więc temat "jestem już w takim wieku, że..." też mnie nie rusza :D
  • Odpowiedz
@dziadekwie: no ja też raczej zostanę kawalerem ze względu na osobowość/charakter, ale pókim młody, to fajnie byłoby mieć kogoś u boku... :)

No i właśnie każdy się socjalizował, tylko nie Luxik, który spędził cały dzień na mikro :c
  • Odpowiedz