Wpis z mikrobloga

#podroze #pkp
od dłuższego czasu nie musiałem używać pkp więc nie wchodziłem na ich stronę, pamiętam jednak, że gdzieś powinna być opcja sprawdzenia ceny przejazdu konkretnym połączeniem, czy ktoś mógłby mi pomóc gdzie moge wyszukać cenę tego luksusu?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ratriczek: Oo na tej stronie nawet nie wiedzą ile kilometrów jest z Gdanska do Krakowa.. co innego mogę KUPIC bilet, ale nie mogę sprawdzic ceny (dodatkowo opcja kupna biletu jest dostępna tylko i wyłącznie w przypadku gdy nie ma żadnych przesiadek

@kolczan12: wujek google wie wszystko, naiwnie jednak myślałem, że pkp na swojej stronie powinno mieć ceny swoich usług
  • Odpowiedz
@Piter232: no właśnie nie jestem przekonany jaką spółką chcę jechać, miałem zamiar wybrać coś z mała ilością przesiadek, z w miare rozsądnym czasem przejazdu, i ceną niezbyt wysoką.. co skutkowało że na stronie pkp wywalało mi połączenia z 2-3 przesiadkami łączące TLK + PR
  • Odpowiedz
@Piter232: dzięki za pomoc, jednak z pkp chyba pozegnam się na dłużej, znalazłem tani przejazd polskim busem, z logicznie podaną ceną godziną wyjazdu i innymi informacjami jakie sa mi potrzebne :-)
  • Odpowiedz
@sqach: Cóż, skoro ciężko Ci było na poziomie znalezienia połączenia, to później mogłoby być tylko gorzej. W PKP przetrwają wyłącznie najsilniejsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz