Wpis z mikrobloga

@Game-master: Nie dość, że na tym portalu leży autodystans, to jeszcze czytanie ze zrozumieniem. ;)) Nie napisałem, że PO jest partią skrajnie prawicową, ale prawicową. Takie nazwiska jak Niesiołowski, Waltz, Mężydło, zakres wpływów tzw. skrzydła konserwatywnego, postawa wobec związków partnerskich czy Kościoła, odrzucenie zniesienia obrazy uczuć religijnych, a także niedawna wizja PO-PiS pokazują że partie te wiele się między sobą nie różnią. PO często też mówi krytycznie o socjaliźmie, a poseł
No i powiedzcie mi jak ma być dobrze w tym kraju jak ludzie mają tak sparane mózgi jak ten wyżej.
Po ich dyma na prawo i lewo a ci dalej KACZOR ZDRAJCA. No brak mi słów. Nawet nie ma co się z nim w dyskusje wdawać bo raka można dostać." Takie nazwiska jak Niesiołowski, Waltz, Mężydło, zakres wpływów tzw. skrzydła konserwatywnego, postawa wobec związków partnerskich czy Kościoła"<-- oszołom i żydówa piękne przykłady
@yoryko:
Przepraszam, że się wetnę, ale...
Ale są niepodważalne dowody, bycie TW przez Wałęsę to fakt historyczny.
Jedno z wielu dostępnych zdjęć


Kilkunastominutowy film, w którym również są zdjęcia, proszę obejrzyj cały


A na deser sam zainteresowany się przyznaje


Co do oświadczenia lustracyjnego, to jest ono niewiele warte. Cenckiewicz wnosił wnioski o ponowną lustrację w związku ze znalezieniem szeregu dokumentów i świadków kluczowych dla sprawy (musiałbym sięgnąć do książki po precyzyjne