Wpis z mikrobloga

Nie siedzę w blogosferze i całemu temu lizaniu sobie dupy ale z ciekawości wybrałem sie na "czwartkowe spotaknie Social media w Katowicach" i dawno nie byłem na takim guwnie :) zlituj sie Boże "prezenterzy" (szpecjalisci od tłitera) wgl nie przygotowani, cały czas yyyy eeee, mówią o oczywistych oczywistosciach. Dodatkowo dzisiaj na "scenie" same #rozowepaski
100% Pozyskiwanie #atencji a kompletny brak merytorycznych informacji
#katowice #blogsfera #blog #internet #blogowanie #socialmedia #twitter #facebook
  • 10
@normanos: wgl. ( ͡º ͜ʖ͡º) z socialmedia to niestety ale niewiele miało to wspólnego :) Nie wyobrażam sobie ażeby występując na evencie takiego kalibru jako "expert" zrobić z siebie takie pośmiewisko mówić o tym, że w socialmedia chodzi o to żeby "robić dobry content" a na "tłiterze czeba zmieścić się w 140 znakach" ( ͡ ͜ʖ ͡) bitch plissss.
Dodatkowo miałem
social media managerem


@voswetchAi: Dokładnie, jedna eXpertka od wszystkiego została zaprezentowana jako Head On Management ( ͡º ͜ʖ͡º) w nonejmowym startupie -> prawie umarłem :)
Spędziłem tam 2h, i czuję się tak jakbym umrał 2h wcześniej, niesamowite marnotrawstwo czasu, przynajmniej piwo było całkiem niezłe :|