Wpis z mikrobloga

@dziara1429: Ale skisłam. XD Ludzie sobie bardziej zamykają ścieżki kariery tym, że są #!$%@? życiowymi. Jestem w dużej części wytatuowana i pracuję w aptece. I CO TERAS? XD

Ale tak serio serio: jeśli ktoś ma w planach karierę w której ważny jest poważny wizerunek to nie polecam modyfikacji. Akurat mam taki zawód, że jestem pozakrywana teraz i w przyszłości, acz z drugiej strony nigdy się nie spotkałam z negatywnym podejściem pracodawców
@f3ria: No tak, skoro TY masz tatuaż i TY masz jakąś tam pracę to znaczy że nikt nie będzie miał z tym problemu. To że twoich tatuaży nie widać nie ma przecież nic do rzeczy.
@abcde: Tatuaże. ( ͡ ͜ʖ ͡) Dyrekcja je widzi, kierownictwo je widzi, koledzy z pracy je widzą.

Jeśli ktoś sobie zrobi na czole "#!$%@?ć sond" to owszem, będzie miał problem jak będzie chciał pracować w banku. Ale nie obchodzą mnie inni, więc w gruncie rzeczy mi to zwisa. Elo. :>
@NiebieskaSowa: a wiesz czemu popularna? :D bo wykopki to takie małe uprzedzone stulejki, stoi to takie w tramwaju i gdzies tam w głębi zazdrosci temu z pirsingiem który stoi naprzeciwko :D
@f3ria: dokładnie, wygląd nie ma nic do niczego, ja moją wymarzoną pracę dostałam w dredach i chodziłam sobie tak pomiędzy ładnie ubranymi paniami i panami w garniakach, i co? nic. liczy się to kim się jest i jak się
@migdal91: Tylko wyraziłem swoją opinię w tym wpisie, co zajęło mi 5 sekund. Skąd przypuszczenie, że moje życie to bul dupy o metalowe gluty na ciele?

stoi to takie w tramwaju i gdzies tam w głębi zazdrosci temu z pirsingiem który stoi naprzeciwko :D


Zazdrościć gówna, weź się xD

@miud: Już swojego zdania nie można wyrazić na jakiś temat? W dupie mam czyjeś pieniądze.
@f3ria: Bo nie chodzi o to że kierownictwo wie lub nie ale o to że klienci mają nie widzieć. Jak jest zakryte to spoko.
Ale jakoś nie wyobrażam sobie żeby jakiś bank albo inna w miarę poważna instytucja zatrudniła kogoś z tunelami albo kolczykami w policzkach. Albo co gorsza w przegrodzie
@windows8: nawet nie wiesz ile takich akcji widziałam w tramwajach xD to po co to piszesz, dla atencji? czemu po głowie chodzą Ci takie rzeczy, że przeznaczasz te 5 sek. na wpis o tym? w 5 sekund można się uśmiechnąć kilka razy i wyluzować, poletzam mocno
@abcde: skąd te uprzedzenia? to nie twoje ciało.
mnie zatrudnili :< musisz sobie to jakoś wyobrazić, powiem Ci wiecej, byłam kiedyś na stażu i potem zadzwonili do mnie i chcieli zatrudnić :< wyobrażasz to sobie? chcieli mnie zatrudnić! jako PRACOWNIKA, takiego też wiesz, do kontaktu z ludźmi(bo inni ludzie istnieją) i nie zaproponowali mi biurka w piwnixy :< byłam oburzona, dla mnie tylko piwnica została