Wpis z mikrobloga

1. bądź mną, lvl 27
2. dostań zlecenie na zrobienie topu i layoutu od szefa
3. zrób top, wyślij
5. zaakceptowali go
6. miej akurat jeden dzień w miesiącu, że musisz odpocząć i poleżeć,
7. planuj oglądanie łzawych filmików i obżeranie się ciastkami
8. w końcu uśnij w ciągu dnia
9. wstań i dokończ layout, zrób layout w html i wyślij go o 0:25 w nocy
11. Przeczytaj SMSa od szefa z godz 21:39, że było spotkanie, zmieniła się koncepcja i layout już jest, bo strona ma być prosta (na tło rzucili zdjęcie komórki z deepoffield)
12. nie chce ci się spać, nie masz już ciastek, czekoladek ani alkoholu, bo robiłaś layout i olałaś sklep
13. nie było punku 4 i 10,
14. brak profitu
#przegryw #gorzkiezale #webdesign #rozowepaski #problemypierwszegoswiata
  • 21
jeżeli szef pisze ci smsy w sprawach służbowych o 21:39 - rzuć tę robotę w cholerę


@valdo: czemu niby? Szef zakłada, że jego normalny pracownik już nie pracuje o tej porze, więc pisze wieczorem, żeby się człowiek od rana nie męczył bez sensu :P To chyba akurat pozytyw i dobra komunikacja.

Za to pracownik 8-16 z którym już nie można pogadać o niczym poza godzinami pracy jest słaby :P

Ja tam
@Xanthia: ja dziś od 11:00 do 19:30 robiłem skład książki, żeby o 19:47 zobaczyć, że cholerny thunderbird miał błąd i nie mógł pobrać wiadomości z serwera. Okazało się, że zmieniła się koncepcja i cała robota poszła w dupe....

Pije z tobo kompot, cumplu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@npsr: To się wysyła maila na służbową skrzynkę. Pracownik sobie rano odczyta i efekt jest ten sam. Czas wolny pracownika jest święty i szef powinien to szanować i kontaktować się z nim tylko i wyłącznie w ważnych sprawach.