Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam problem z laptokiem moim nieszczęsnym :( Zawsze jak grałem sobie w LoLa na High miałem spokojnie te 60fps i było idealnie. Dzisiaj jednak gram i fps w okolicach 25-30, a czasami nawet do kilkunastu spadło. Uruchomiłem ponownie komputer, upewniłem się, że w zarządzaniu grafiką Nvidia jest ustawiona jako urządzenie globalne, obniżyłem detale gry do Very Low, a fps nadal bez zmian :/ Macie pomysł co to może być? Aktualizuje właśnie sterowniki grafiki, ale nie sądzę, żeby to był problem, gdyż wczoraj i wcześniej nic takiego się nie działo.
Mój lapotp to Dell XPS15 l502x, i7 2630QM, GT 540M, 8GB RAMu. Jeśli ktoś mi pomoże rozwiązać problem, w nagrodę dostanie taką dużą paczkę Mily Way Magic Stars ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #pc #problem #leagueoflegends #naprawalaptopow #pcmasterrace #milkyway
P.....a - Mireczki, mam problem z laptokiem moim nieszczęsnym :( Zawsze jak grałem so...

źródło: comment_tQReKFQHlUWOLzSj9ABq0JFIRvhnofgK.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@PanBulka: nie zalezy mi na gwiazdkach ;d
uruchom kompa w trybie awaryjnym
odpal DDU display driver uninstaller
wybierz intel i "clean and do no restart"
wybierz nvidia i "clean and restart"
zainstaluj stery od intel hd
reset
zainstaluj stery od GF
reset
  • Odpowiedz
  • 0
@PanBulka: Nie jest problemem twój komputer problemem jest najnowszy patch. Miałem to samo przy patchu 4.20, przy q luciana rowach rek'sai fpsy spadały niemiłosiernie. Pozostaje czekać aż Riot poprawi optymalizację w nowym patchu
  • Odpowiedz
@PanBulka: nie niestety, tylko Microsoft wyposażył ciebie w takie narzędzie jak Podgląd zdarzeń. Może tam znajdziesz błąd. Po drugie, jeżeli sterowniki się aktualizowały, to odinstaluj je poprzez Total Uninstall (uprzednio konfigurując go w ten sposób, aby zrobił kopie) i zainstaluj starszą wersję i ciesz się tym, co miałeś. :)
  • Odpowiedz