Wpis z mikrobloga

ja to na padzie umiem grac jedynie w gry sportowe i bijatyki.....grałem u ziomka w GTAV na padzie i po 10 minutach zrezygnowałem...
@PrzegrywusMaximus: @Reinspired: Wiedźmin 2 był wręcz stworony do gry na padzie, nacelowywanie przeciwników działało 100% poprawnie dopiero grając na nim właśnie. Gra na myszce i klawie była problematyczna, przynajmniej tuż po premierze.

Ogólnie co to za najazd na granie na padzie? Wiedźmin jest action RPG, nie musisz oznaczać jednostek ani przesuwać kamery jak w strategiach, rtsach czy dokładnie celować jak w fpsach. Co prawda sam head director W3 wypowiadał się,
@Liquid_Snake: Nie odblokowali, tylko gra na XO będzie w rozdzielczości 900p skalowanej do 1080. Oznacza to mniej więcej tyle, że obraz w grze będzie rozciągnięty tak, by osiągnąć 1080p. Słaby deal.
@Finsky: To samo się stało z Dragon Age, od drugiej części gra jest robiona głównie na konsole co widać po zmianach w interfejsie i stylu walki. I o ile w drugim Wiedźminie trzymała mnie fabuła tak Dragon Age kończyłem na siłę bo gra się w to jak w jakiegoś h'n's. Takie czasy.
@Finsky: to co uważasz za argument na plus ja uważam za wade - własnie granie na padzie ten "luzacki" sposob traktowania gry, czyli siedzenie na kanapie na wznak i pozeranie chipsow jest beznadziejne, ja chce usiasc jak do ksiazki, zblizyc sie do gry i podejsc do tego jak do zadania, dystans jaki jest u wiekszosci ludzi (telewizor - kanapa) powoduje ze nie podchodzi sie powaznie do rozgrywki, ja uwielbiam dac sie
@Reinspired: Zauważ, że nie piszę o rozwaleniu się na kanapie. Lubię grać na padzie, bo dzięki temu jest mi wygodniej, aczkolwiek myszka+klawiatura to zawsze dobre rozwiązanie, w przeciwieństwie do pada, który rozwiązaniem dobrym jest często, lecz nie przy każdej grze i sytuacji.