Wpis z mikrobloga

@Porazka_Sezonu: Wersja systemu nie ma znaczenia. Każdy soft ma błędy, które trzeba poprawiać i z czasem poprawek i aktualizacji jest coraz więcej. Problem w tym, że jak musisz po kilku latach zrobić reinstalacje systemu, wszystkie te poprawki trzeba ściągnąć i po kolei instalować. MS powinien udostępniać na stronie aktualne ISO z systemem, który jest w pełni zaktualizowany, by przy reinstalacji od razu instalować gotowy system, wpisać klucz i aktywować.
@Mirczi: @morq: Dla mnie 8.1 czy nawet 8 to gówno. Nieintuicyjna, robi co chce, wpieprza masę pamięci, kafelki to jakiś żart, masa programów, które są totalnie bezużyteczne. Jedyne o co pyta to co 2 dni o kolejną aktualizację, która np. w laptopach Samsung nie działa. Wiesza się i elo. 7 można łatwo dostosować, poprawić i śmiga. Wystarczy 30 min i masz dobry system dla siebie, a nie jak z 8
@Porazka_Sezonu: ja mam odwrotne doświadczenia. 8.1 po zainstalowaniu działa dobrze i od dawna nie mam żadnych problemów z systemem. Menu start używam jak do tej pory na win7, wciskam na klawiaturze przycisk win po czym wpisuje początek nazwy programu który chce uruchomić i wciskam enter. Działa to dokładnie tak samo na 7 i na 8. Sam system uruchamia się szybciej niż 7 i działa stabilniej. Ale oczywiście co kto lubi. Wolisz