Wpis z mikrobloga

Ha! No i kolejne królestwo uratowane. Co jak co, ale Hilda fajna dupa. No i śmieszny zbieg okoliczności - rzadko ktoś tutaj coś wrzuca pod tym tagiem, a ja jako 2gi mirek dziś przeszedłem tę samą grę - pozdro @OgryzekSarmaty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Total Rupies found - 13 304. Times defeated - 5 (i o 5 za dużo ʕʔ) Pytanie tylko co teraz zrobić z życiem ʕʔ
#3ds #gry
I.....y - Ha! No i kolejne królestwo uratowane. Co jak co, ale Hilda fajna dupa. No i...

źródło: comment_6gQ7dDht5zyZWMxbXXB1h4oa5HEMJj0x.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Icesowy: KID ICARUS UPRISING PANIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yacolek: @Icesowy: @OgryzekSarmaty: Czuję się orżnięty bo przeszedłem Zeldę w 11 godzin ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przynajmniej sidequesty jeszcze były. No i zawsze jest Mario Kart 7 (400h), Monster Hunter 3 Ultimate (nie pamiętam ile), Kid Icarus (150h) i Personę Q którą tłukę 50h i ciągle zakończenia nie widać ( ͡
  • Odpowiedz
@joookub: Persona, musze dac drugą szansę częsciom z PSP, bo jakoś wkurzało mnie sterowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja póki co gram w Super Mario 3d land (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@yacolek: Bo Persona 3 jeszcze nie była tak dobra jak Persona 4, przecież to czwórka przez wielu nazywana jest najlepszym RPGkiem współczesności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale i tak nie grałem ani w trójkę, ani w czwórkę. A PERSONA Q TO MIAZGA. EDGY, SUPERRADOSNA MUZYCZKA W WALKACH, JEST PANIE SE RAPER OD DODAWANIA MOCY KAWAŁKOM, LOKACJE KTÓRE NIE RAZ PRZYPRAWIAJĄ O ZAWSTYDZENIE ( ͡° ͜ʖ
j.....b - @yacolek: Bo Persona 3 jeszcze nie była tak dobra jak Persona 4, przecież t...

źródło: comment_CQszuG6eGKvHgLqOCSXFQa4CenrsBW3z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz