Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tym Tinderem? Rzeczywiście aż taka to rewolucja w porównaniu np. do Badoo (bo z Badoo korzystałem, a czytając na temat Tindera widzę, że niewiele się różni)? Jeżeli jestem mentalną stuleją, to warto się w to bawić, czy właśnie większość to bananowe lochy, które mają tą apkę głównie dla samej atencji (wiadomo, taka 5/10 jebnie sobie fotki, gdzie wygląda jak 8/10 i masa polubień leci)? No i najważniejsze trzy sprawy;
1. Jak ze zdjęciami (bo wiadomo, że to jest najważniejsze na takich portalach/aplikacjach, i nikt mi nie powie że nie). To mnie zawsze #!$%@?, bo nie mam żadnych dynamicznych zdjęć. Raz, że nikt mi nie ma jak takich zrobić, a dwa, po prostu wychodzę w #!$%@? niefotogenicznie (jeśli ktoś mi robi zdjęcie, sam potrafię sobie dobrze pstryknąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)), więc unikam ich jak ognia. Na Badoo, sympatii i innych portalach, to wystarczyło zdjęcie z kamerki i było spoko (robienie zdjęcia w lustrze to dla mnie trochę wiocha). Tutaj też to przechodzi, czy trzeba mieć właśnie same dynamiczne zdjęcia i takie prawdziwe samojebki (z ręki, nie z kamerki)? Pytam poważnie, bo tak jak mówię, bez dobrego zdjęcia to jest bez sensu. Aha, no i koniecznie trzeba mieć po kilka zdjęć? Bo kilka zdjęć z tej kamerki to też wydaje się #!$%@?ą opcją.
2. Połączenie z Facebookiem. Niestety, ale apka pobiera zdjęcia z żydbuka, na którym nie mam i nie zamierzam mieć zdjęć. Na pewno da się to wrzucić zdjęcia tak, żeby znajomi nie widzieli? Bo #!$%@?, moje zdjęcia kamerkowe-samojebki, to jedne z ostatnich rzeczy, które chciałbym by wpadły w "ręce" moich znajomych. Poza tym, widać na fejsie, że ktoś korzysta z tej aplikacji? Kwestia fejsa jest dla mnie kluczowa, bo boję się, że będzie przypał...
3. Czy te osoby mają wgląd w mojego fejsa? Tzn., czy mogą jakoś bezpośrednio z Tindera przejść do mojego fejsa? Korzystając z Badoo, praktycznie zawsze byłem szczery (tylko zmieniałem np. imię i datę urodzin o kilka miechów, by chociaż odrobinę utrudnić stalk) i spoko było to, że miałem chociaż trochę anonimowości, a tutaj?

#tinder #podrywajzwykopem
  • 4
@vechi: ze zdjęciami to nie możesz uderzyć na fb do jakiejś Karyna Photography czy fotoSebix? Za parę złotych zrobi dużo lepsze zdjęcia niż przypinka do kamerki. Dodatkowo je lekko podrasuje (kontrast, kolory, kadr i będzie dużo lepiej).
Wyjdź trochę do ludzi. Na dyskotekach często robią zdjęcia jak uśmiechniesz się do fotografa, zaproś znajomych na piwo, wyciągnij telefon i się trochę powygłupiajcie. Może coś z tego się wybierze ;)

Wydaje mi się,
@vechi: możesz wrzucić zdjęcia na fejsa i ograniczyć ich widoczność tylko do siebie. A później w tinderze wybrać właśnie te zdjęcia.
Integracja z fb jest, ale nikt poza tobą nie widzi tego że masz tinder. Co prawda jak przeglądasz osoby to pokazuje wspólnych znajomych i wspólne polubienia stron. Więc jeśli dziewczyna zagada do waszego wspólnego znajomego to lipa. Ale podejrzewam, że w związku z panującą w społeczeństwie stygmą co do internetowego
@vechi: Wydaje mi się że na tinderze jakieś takie normalniejsze te dziewczyny są, może też bardziej na luzie do tego podchodzą. Gadam z kilkoma i część chce po prostu porozmawiać, ale przynajmniej odpisują.
Na badoo same księżniczki, do tych ładniejszych nawet nie ma co pisać bo i tak nie odpiszą.