Wpis z mikrobloga

Pytanie do mireczków z #bukmacherka.
Postanowiłem po przepieprzeniu kasy na bwin nową wpłacić na bet365 i skorzystać z ich promocji. Promocja spoko, ale ja mam pytanie odnośnie strony i interfejsu.
- Czy jest coś takiego jak "wyszukiwarka" spotkań? Że wpisuje nazwe klubu czy coś, a on pokazuje spotkania (jak na bwin)?
- Czy jest jakaś opcja, że widzę o której zaczynają się spotkania na które mam kupony klikając gdzieś w moich zakładach (jak na bwin)?
Generalnie te dwie rzeczy ograniczają mi tak wygodę, że to ostatnia chyba kasa jaką na nich wpłaciłem, bo zajmuje mi 2x tyle jakiekolwiek typowanie ;)
  • 11
Czy jest coś takiego jak "wyszukiwarka" spotkań? Że wpisuje nazwe klubu czy coś, a on pokazuje spotkania (jak na bwin)?

- Czy jest jakaś opcja, że widzę o której zaczynają się spotkania na które mam kupony klikając gdzieś w moich zakładach (jak na bwin)?


@quit13: nie ma i nie ma, witamy na bet365, najmniej praktycznym buku ever
@quit13: bwin:) Ale podobnie jak kolega przepukałem kasę na bwinie i próbuję na bet365, a mają jeszcze bonus 100% do 100zł za aplikację na Android, ale muszę obrócić pierwszym bonusem, żeby móc dopiero z drugim jechać:)