Wpis z mikrobloga

@KuliG: przyczaj na gruponach jakieś speszal oferty. Karpaczów i innych jest od groma. Byłem niedawno i stwierdziłem, że polska strona była ostatni raz.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ixyz: potwierdzam ze na studencka kieszen. Kartonowy osrodek z pietrowymi, zardzewialymi lozkami i obskorna stolowka rodem z prlu. W sam raz na romantyczny wypad. Zerwalem tam z rozowym w sylwestra.
  • Odpowiedz
@KuliG: musisz szukać, ja tez nie mogłem znaleźć niczego w rozsądnej cenie w Karpaczu. Pojechałem w ciemno i już na miejscu udało mi się coś tanio znaleźć.. No ale to nie zawsze się sprawdza. Szukaj na takich stronach gdzie są prywatne kwatery. Warto próbować dzwonić i się targować. Zima dosyć lipna to pewnie każdy gość się dla nich liczy;)
  • Odpowiedz
@KuliG: no co ja mogę polecić innego niż Złoty Stok - Złoty Jar albo hotelik o pięknej nazwie Gold Stok. Całe info na stronach.
W mieście jest gdzie zjeść: Pizzeria Palermo (bardzo dobra pizza moim zdaniem), Restauracja Stara Kuźnia (przy Kopalni Złota, ale naprawdę trzyma poziom - ceny znośne, wystrój świetny i jedzenie na bardzo dobrym poziomie, polecam żurek w chlebie), Bar Appetit (to jest taki bar przy drodze dla
  • Odpowiedz
@KuliG: Schronisko Pasterka w Górach Stołowych, niedrogie a uznawane za jedne z najlepszych. Podobnie schronisko Andrzejówka w Górach Kamiennych. Co prawda w żadnym z nich nie spałem, ale piwko i jedzonko sprawdzone. Wystrój także bardzo fajny.
  • Odpowiedz
@KuliG: Jak chcesz trochę odpocząć od zgiełku, a na dodatek niewiele zapłacić to polecam Międzygórze. Zajebiste widoki, niedaleko na Śnieżnik i Czarną Górę (oczywiście z buta), cisza, spokój. Tylko jeśli chcesz imprezować i mieć jakieś super atrakcje to może być ciężko, chociaż jakieś puby, karaoke i parkiet może się znaleźć. Może zamiast drogiego Karpacza/Szklarskiej lepiej pojechać do Kotliny?
  • Odpowiedz