Wpis z mikrobloga

Doszedłem do wniosku, że #bojowkawindowsphone ma coś nie tak z mózgiem, możliwe, że zaciął im się na poziomie gimbazy.
Na FB u znajomej toczy się dyskusja nt. sensowności zakupu telefonu LG G2... i nagle włącza się do dyskusji fanatyk WP. Oczywiście rzuca argumentami w stylu hurr durr tylko WP, bo aluminiowa obudowa, dobra bateria, świetny system! ale to nic... argument najważniejszy:

sklep WP został tak rozbudowany, że wszystkie apki z których można korzystać na Andku są dostępne już na WP i są o wiele lepiej zrobione!

Myślę sobie, że chyba mnie coś ominęło, wpisuję pierwszy z brzegu program z #android w wyszukiwarce WP: Ivona... wyników: 0.

I tak to jest z tymi bojówkami WP. Cisną się, gdzie ich nie potrzeba, robią gównoburze o nic, argumenty ich są z czapy i nieprawdziwe. Mentalne gimnazjum szerzące tylko ferment, zamiast rzeczowych argumentów.
Normalnie mają #boldupy jak #bojowkaapple ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#oswiadczenie #spamujetagamialetylkotroche
  • 22
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, kolejna gównoburza o to który system lepszy, po raz setny te same gównoargumenty obydwu stron lub nawet brak argumentów. Serio ludzie aż chce wam się zaśmiecać tagi #android i #windowsphone? Człowiek ma nadzieje na dobry content w obydwu tagach, ale nie #!$%@?, musi przytargać szufle by przebić się przez to morze #!$%@? umysłowego, żeby dojrzeć sensowne wpisy. Wiem, że pojawiają się normalne osoby, prowadzące normalne
  • Odpowiedz