Wpis z mikrobloga

@BQP: Czyli wychodzi że tzreba kupić dobre, pewne auto, aby nie było problemów, a to zawsze mu mówiłem. Jak coś to bede jeszcze pytał.
  • Odpowiedz
@Pio23: z dwumasą nie miałem dotąd żadnych problemów, tak na koniec. Jak brat będzie dbał, to mu tego samochodu nic nie ruszy. Rdza go w ogóle nie chwyta na przykład. No i ważna rzecz, kupuj po lifcie, gdzie poprawiono wiele pierdółek, choćby problemy z kontrolkami czy elektroniką.
  • Odpowiedz
@BQP: ja tylko tak sie zapytam o jedna rzecz - gdzie, jakiej firmy i jakim cudem ty chlopie zrobiles sprzeglo w dieslu za 500 zl z robocizna?
  • Odpowiedz
@Pio23: za takie pieniadze spokojnie mozna kupic fajny, niezajezdzony egzemplarz. zostanie na pakiet startowy i ubezpieczenie bez problemu.
  • Odpowiedz
@m4rk: @Pio23: jak bedę w domu to zobaczę w papierach. Robił mi to znajomy mechanik a nie serwis, od razu zaznaczam. Odezwę się wieczorem
  • Odpowiedz
@BQP: u normalnego mechanika tyle kosztuje sama robocizna przy wymianie kompletnego sprzegla :P za 500 zl z robota mogles zrobic wysprzeglik albo pompke sprzegla, ale czekam az sprawdzisz :p
  • Odpowiedz
@BQP: ja mam 147 w wersji benzynowej - tyle ze wersji eco, 105km. (Notabene eco na ban nie ma nic zwiazanego z ekonomia jazdy :D). Ale do czego zmierzam - jak dbasz, tak masz. - jezdze bez problemu od roku
  • Odpowiedz