Wpis z mikrobloga

Cegielnka na Więziennej

Przyjemne miejsce o niezłych cenach, można zbierać punkty wspólnie z Pesto i XIII Igłami, mają wspólny program lojalnościowy. Jadłem tam makaron i był on moim zdaniem bardzo nijaki, chociaż reszta ekipy nie narzekała i chcieli wracać. Mają w ofercie też buły z mięsem i ciabaty. Miejsce jest ładne, nie czeka się długo na zamówienie. W lecie plusem są lody w Tralalala po sąsiedzku na deser :)

Smak: 3/5
Stosunek jakości do ceny: 3/5
Klimat: 3/5

#jedzzkmicicem #wroclaw #jedzenie #jedzzwykopem
  • 15
@kmicolo: tak jak mowię. O żadnej dobrej restauracji nie wspomniałeś. To sa wszystko knajpy, w których można zjeść nienajgorsze ale co najwyżej średnie jedzenie.

Chodzi mi o to, ze jeśli Cegielni dałeś 3/5 to ile dasz Patio?
Skoro Chatka przy Jatkach dostała 4 to ile byś dał Dwór Polski?
@canto: oceniam względem oczekiwań. Kiedy oceniam kebsa nie stawiam go na równi duszonej jagnięciny. Nie oczekuję też białych obrusów. W pierwszym wpisie dałem znać, że oceniam knajpy pod kątem lunchowym. Jeśli jadasz lunche w dworze polskim to zazdro, ja celuję w 20zł.
@bialaowca: w szynkarni trzeba trafić. Najlepsze co u nich jadłem to hipsterski schabowy, zajebistej jakości mięso, idealnie ugotowane ziemniaki i do tego blanszowana na masełku marchewka. Niedzielny obiad u mamy na sterydach. Ale czasem jak przekombinują to tego się zjeść nie da. Nauczyłem się rozróżniać co da się zjeść a co nie, i od jakiegoś czasu się nie naciąłem.