Wpis z mikrobloga

@TheSocialOne: Nie neguje jego pomocy, jednak pod tagami kryją się pewne zasady, które należałoby przestrzegać. Skoro hajs wysłał, to sprawa nie jest mu obca: http://www.wykop.pl/wpis/11084974/ej-miszczjoda-moglbys-swoje-wpisy-tagowac-rowniez-/
@Elbrus: Drugi tag jest przeznaczony wyłącznie dla Jody. Pierwszy też był, ale mireczki nie potrafią czytać tagów. Zamiast wpisów Jody o kolejnych podsumowaniach stanu konta i powracaniu do zdrowia mam niekończącą się licytację tego, kto dał więcej.
@rss @ParsecV @Vuze człowiek wchodzi raz na jakiś czas na wykop, widzi wśród śmieci i bezwartościowych rzeczy na głównej i mikroblogu coś, co ruszyło go za serce i postanawia choć troszkę dać wsparcia.
Ludzie, kamieniujcie mnie, że zniszczyłem Wam zasady z ignorancji i że spamuję, zaśmiecam.
Nie za dużo przesady, a?

@MiszczJoda Ciebie jedynego przepraszam - jeśli zepsułem Ci tagi i nie doczytałem "zasad" powyższych. Wszystkiego dobrego!
@Elbrus:

Wpis jest związany z @MiszczJoda więc czemu się #!$%@? bulwersujecie że użył tagów związanych z nim ?

Bo tag miał służyć do wpisów autora na temat rehabilitacji, dochodzenia do zdrowia itp. Ba - oryginalnie do tego służył, ale został potem całkowicie zaspamowany przez każdego, co chciał cokolwiek powiedzieć na temat całej sytuacji. @MiszczJoda zrobił więc kolejny tag, ale z nim zaczyna się powoli dziać to samo.

@jcor: nikt nikogo
@rss: Od 5 lat na wypoku i nie spodziewałeś się że tak się stanie? Tak się dzieje z KAŻDYM tagiem w końcu. Najważniejszą rzeczą w tej akcji jest właśnie pomoc jaką udzielił @jcor, a nie to żebyś mógł sobie coś poczytać bez przeszkód, więc jak chcesz komuś zwrócić uwagę, kto bezinteresownie pomaga to trochę szacunku następnym razem. Dżizas...
@strzemiennego: zupełnie nie rozumiem czemu pomoc komuś (to chwalebne!) miałaby nagle sprawić, że ta osoba jest nietykalna i nie można jej zwrócić uwagi. Trąci mi to moralnością na poziomie jakiegoś przedszkolaka: albo coś się lubi (i nie krytykuje) albo nie (i nie mówi o tym dobrze). No błagam.

Najważniejszą rzeczą w tej akcji jest właśnie pomoc jaką udzielił @jcor, a nie to żebyś mógł sobie coś poczytać bez przeszkód

I
@rss: Ja rozumiem, że dobrze mieć porządek i rozumiem idee tego tagu, ale rzucanie #!$%@? w kolesia który (być może) oddał ostatni piniądz dla współ-mirka jest trochę nie na miejscu. Może dobrze by było nazwać tag #komunikatynadawaneprzezmiszczajode żeby było jasne do czego służy, ale nie jestem na 100% pewien czy i tak ktoś by się nie wyłamał
@strzemiennego: to był przecinek rzucony w powietrze, a nie w niego. Zaproponowany tag też na pewno zostałby zawalony innymi wpisami. Obserwowałem to już nie raz, a przykłady można by mnożyć. Ludzie po prostu nie rozumieją do czego służą tagi, a większość grzecznych prób wyjaśnienia kończy się odpowiedzią w stylu "LOL wypok serious business XD" - jak tu się nie wkurzyć?
@rss: @ParsecV: Uwielbiam takie spinanie się o niepoprawne użycie tagów. Wyjmijcie łaskawie tego kija z dupy, bo jesteście tak żałośni, że nawet nie mam pojęcia po cholerę marnuję czas na odpowiadanie Wam. Idźcie sobie na #programowanie, albo inny tag pełen gatunku homo wykopus siriusbiznus, tam możecie swoje problemy wylewać do woli. Jakoś @MiszczJoda nic nie pisze o niepoprawnym tagowaniu, a to raczej on powinien mieć tutaj najwięcej do