Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na wpis Janusza, bo jestem oczywiście zablokowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@internetowyjanusz: byłoby mi Ciebie szkoda, gdybyś nie robił dokładnie tego o czym napisałeś że dotykało Ciebie...
Ja doskonale pamiętam kto sprowadził dyskusję w tym tagu do poziomu szamba, pierwsze fotoszopki, blokowanie, wołanie do wpisów w których nie można odpowiedzieć, masowe blokowanie to są Twoje praktyki, które mnie dotknęły chociaż nigdy nikogo nie obrażałem ani intencjonalnie nie kłamałem. Zamykałeś mi i nie tylko mi gębę za krytykę Ukrainy, która jest jednoznaczna dla Ciebie z byciem ruskim agentem.
Mało osób tutaj kocha Rosję, jeżeli ktokolwiek, ale dzięki Tobie co raz więcej widzi, że Ukraina nie jest dla Polski właściwym sojusznikiem i ta całą przyjaźń jest wspierana akcjami propagandowymi i jest tylko na pokaz.

Może załóż kolejne konto i postaraj się na nim bronić swoich argumentów zamiast atakować innych to może nikt się nie zorientuje, że to Ty.

Pozdrawiam,

#permdlajanusza
Pinkman - W odpowiedzi na wpis  Janusza, bo jestem oczywiście zablokowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: comment_pKgmMKFlS6g8C9RKjo1nzOrhKI5g9NFg.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pinkman: Napisał bym coś w poście janusza ale standard u niego #czrnolisto. Więc wpiszę tutaj.
@internetowyjanusz: No to mamy męczennika. Teraz możesz martyrologię janusza na wykopie wykorzystać propagandowo. xD
Sprowadziłeś tematykę Ukrainy do poziomu urojeń. Waliłeś floodem jak z Uzi. Twoja działalność tutaj zamykała się wyłącznie na wciskaniu infantylnej propagandy jak prosto z tv, typu "wilk w hotelu dla sportowców w Soczi"
Liczyłeś na medal
  • Odpowiedz
@Pinkman: Pełna racja. Żal mi tylko ludzi, którzy mu wierzą, ale cóż... a bana za multikonto ma tylko do 2. lutego. Jedna wielka komedia. Propagandzista wyklęta. Mam jedną nadzieję, że to po prostu to troll.
  • Odpowiedz
@Pinkman: Janusz myslal ze jak Sakiewicz, za dzialanosc propagandowa, dostanie order od SBU a wyszlo jak zawsze, dostal w ucho, trafil do szamba na tydzien i nikt po nim nawet nie zaplakal. :D
  • Odpowiedz