Wpis z mikrobloga

@Liquid_Snake: Pierwszy, może 3 raz grałem w BFa, nie lubię strzelanek, nawet nie zapraszałem się do udziału, sam mnie dodałeś, także sorry, że tak #!$%@? grałem. Nie ogarniam tej gry i tyle. Najgorsze jednak był problem z natem, nikogo prawie nie słyszałem, nawet jak porozumieć się nie było. #!$%@? trochę, lepsza frajda z DC mimo, że na 2h gry 10 minut to wyścig ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vegan: tu nie chodzi tyle o to jak ktoś grał tylko jak się zachowywał a co do tego to jak zawsze nie mam zastrzeżeń co do ciebie, bardziej chodzi o tych co myśleli że to PvZ.
Zapraszałem cię bo zapraszam cię zawsze i wszędzie bo zawsze mi pomagasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) no może DC to wyjątek bo tam każde twoje auto jest taranem na drodze do
@Liquid_Snake: BTW tego trybu nie kumałem, respiłem się gdzieś, lecę zająć punkt, nikogo z naszych nie ma, jeb head szot i od nowa. Nawet minimapy żeby zobaczyc gdzie kto co i jak. No cóż taki urok tej gry, mnie ona nie bawi jakoś.
@Vegan: kilka osób wskoczyło do multi pierwszy raz wtedy nie znając gry, bez odblokowanego sprzętu i czasami to nawet bez znajomości przycisków na padzie w grze, to nie mogło się udać, liczyłem na osoby które w to grają a nie grę mają, gdybym był taką zielonką to bym sobie pograł kilka godzin przed żeby się zapoznać z grą, logika nie?
Dlaczego więc wszyscy łącznie z tobą wbili do gry sekunda po
@Liquid_Snake: Ja mam małego skilla. Poza tym dla mnie współpraca > rywalizacja zawsze. Ja bym mógł grać w jakieś L4D, Diablo itp. Kupiłem diablo przejdź to w końcu, a pogramy na szczelinach itp.
Co do BFa no cóż, było mineło. Nie sprawiało mi frajdy takie lamienie więc uciekłem szybko. Nie znam tej gry, szkoda mi czasu uczyć się jej, bo jakoś mnie nie jara.
@Vegan: szkoda ale z drugiej strony znajdzie się coś innego, PvZ może? D3 to jesteśmy ustawieni na pewno, grę przeszedłem ale czas jeszcze na dwa akty z DLC i wtedy się odezwę, ty masz zaliczoną grę i DLC? jak nie to ciśnij a jak tak to poczekaj bo będę potrzebował dwie osoby na szparki ( ͡° ͜ʖ ͡°)