Wpis z mikrobloga

@hipeklego: dobrze się kryją z tym nowym samochodem, premiera już za pół roku A tu ciągle nikt nie widział samochodu. Ta alfa jest z profilu bardzo podobna do ghibli.

@anas_lex: to też tylko pomysły grafików.

Premiera mną być w rocznicę powstania marki w tym roku. Mam nadzieję, że mnie nutę zawiodą. Ostatnio widziałem na drodze 4C pierwszy raz i na prawdę robiła wrażenie, ale nie potrafię zrozumieć jak właściciel mógł
@waluss:

to nadal niestety Alfa

bluźnisz kolego :) założe się, że nie miałeś nigdy Alfy bo wierzysz obiegowym opiniom.. żałuj :) ja miałem już jedną belle, teraz mam drugą a moim następnym autem też będzie Alfa... przesadnie fajne autka, takie życie alfaholika ;)
@hipeklego: No to fakt, każdy ma jakieś zboczenia i przyzwyczajenia :) Ja faktycznie nie miałem, i posługuje się tylko opiniami no i tym, że czasami widuję jak jadę na warsztat do znajomego a tam co raz stoi jakiś Alfik ;)
Swoją drogą mówią, że "Ford, gówno wort", a ja sam miałem Mondeo MK I i zarzynałem je przez 9 lat, po 300 - 400 kg woziło dziennie, przy czym przez ostatnie
@waluss: "Ford gówno wort, Fiat - jego brat" :D rodzice mają Mondeo mk3. Ojciec nawet dba i nalatał już ponad 350 tys km bez większych awarii i też złego słowa nie pozwoli powiedzieć :)