Wpis z mikrobloga

@piotrulos: u mnie to też nie pomaga - pisze mi wtedy coś, że nie może inicjalizacji zrobić (coś jakby neta nie było do pierwszego uruchomienia).

w sumie jest w tym win10 parę starych bugów, których nie dało się przeoczyć, a które występują tylko u mnie :/
@piotrulos: dzięki, mi pomogło!

Tylko, że ta cortana nie działa jak powinna. hey cortana rozumie sobie co chce z tego co mówię. Bajerów z prezentacji zero.
@noekid: @5k07: U mnie zadziałało, trzeba pobrać paczkę i ustawić angielski jako język główny a następnie się przelogować.

Jak wszystko jest tak jak na obrazku i przelogowaliśmy się (albo restart jak kto woli), to wchodzimy w ten pasek szukania i klikamy hamburgera a następnie settings i powinno dać się włączyć cortanę (nie powinno być już info "cortana is not available in your market".)
Pobierz p.....s - @noekid: @5k07: U mnie zadziałało, trzeba pobrać paczkę i ustawić angielski...
źródło: comment_R9XeZt1zAUzEaCJjvGY2NyZVkYC7hxvn.jpg
@5k07: U mnie też rozumie jak chce ale to raczej wina mikrofonu, mam jakiś najtańszy badziew.
To co zrozumie bez sensu to odpala IE i wpisuje to do binga, czasami niezłe głupoty wpisuje :D
@5k07: Pobaw się czułością mikrofonu w opcjach. Troche pomaga.
W sumie to co mi zadziałało z jej funkcji to np. "remind me", pogoda, czy szukanie plików na kompie.

W funkcji "przypomnij mi" jak podasz miejsce przypomnienia np bar albo coś, to wyszuka najbliższe i przeczyta polskie nazwy i ulice po angielsku :D niezły bełkot był jak przeczytała "Wybrzeże Kościuszkowskie, Warszawa Śródmieście" :D