Wpis z mikrobloga

#csgo #csgolounge #trocheboldupy #januszbiznesu

Mam dla was mirki kochanie historie z dziś, a raczej z wczoraj w nocy, aż zażożyłem konto żeby to opisać bo jestem pod wrażeniem swojej głupoty, ale jeszcze bardziej głupoty dresa krula złodziei z Rzeszowa :D Ważne, że z Rzeszowa bo wszyscy wiedzą, że Rzeszów jest miastem tysiąca wsi a ja trafiłem właśnie na takiego wieśniaka.

Przechodząc do rzeczy, wszyscy grający i stawiający na lounge doskonale wiedzą, że właśnie odbywa się teraz turniej Xgames w Aspen na lanie, na którym wczoraj dużo ludzi juz straciło sporo kasy :D Gdyby nie to, że mam zablokowane csgolounge to pewnie nie było by tego tematu bo już dawno przegrałbym wszystko.

Tak wiec z racji turnieju i zwęszonej okazji przy meczu Ldlc vs Fnatic postanowiłem wysłać co miałem najlepsze do 2 ziomeczkow z cs'a jako ze moi znajomi z prawdziwego życia aktualnie byli nie dostepni, a czas naglił to postanowilem, że zaryzykuje moje całe 3,5$ i 5$ wysyłając je do 2 różnych osob ( polaków ) z którymi już wczesniej grałem, rozmawiałem itd.
Oczywiście wiem, wszyscy powiedzą idiota wiadomo, że mnie wyjebią bo steam to platforma tylko dla oszustów itd. Tak byłem tego świadom, ale też nie sądziłem, że ktoś może chcieć sie zeszmacić za całe 15zł. A jednak

Zeszmacił sie oczywiście nie kto inny jak młodociany gangsta resovi uczęszczający do szkoły wojskowej w Rzeszowie a o to jego profil http://steamcommunity.com/profiles/76561197993362407
Na pewno teraz chwali sie wszystkim swoim ziomeczkom, którym pewnie mózgu też brakuje, jak to nie zarobił kokosów na typie co mu wysłał skin o wartości 5$ i jaki to teraz nie jest bogaty bo kupi sobie za to paczke szlugów haha.
Ale najlepsze w tym wszystkim jest to, że niestety dres był zby tępy i miał zbyt mały mózg, żeby mnie posluchać i postawić moje rzeczy na to co mówiłem. Bo jak teraz wszyscy wiemy LdLc wygrało ten mecz z oddsami 38%, więc ten kretyn jakby sie nie zeszmacił za 15zł to nie dość, że wygrałby 11$ bo akurat ten skin wart na lounge 7,5$ (mówie tu o P250-Cartel FN ) to jeszcze miałby mój skin czyli razem ok. 16$ wartości rynkowej, albo po prostu mógł sie zachować jak normalny człowiek obstawić wygrać, a ja i tak miałem w planie odpalićmu te 5$ chociaż ryzyko moje.

Jeśli akurat ktoś niespodziewanie znałby tego krula zlodziei osobiście, to warto mu przekazać ze zeszmacił się niesamowicie bo zamiast zarobić i być czystym to wolałbyć krulem biznesu totalnie bez mózgu. Pewnie właśnie dlatego ma takie problemy z tym żeby skonczyć szkołe :D

Drugi dill za 3,5$ został zrobiony z tym o to ziomeczkiem http://steamcommunity.com/id/norbert36 i w tym wypadku Wielki propsy dla norberta, który okazał sie być uczciwym ziomeczkiem ze steama = profit dla nas obu.

Dla tych, którzy w związku z bezpieczeństwem zawodowym nie klikają linków podsyłam screnna profilu DresaKrulaZlodziei z Rzeszowa i rada dla niego bo pewnie w końcu to przeczyta. Jak kraść to miliony... , A nie szmacić się za 15 zł

Pozdro dla wszystkich prawilnych ziomeczkow co nie cheatuja ani nie scamuja :D
Pobierz dreskrulzlodziei - #csgo #csgolounge #trocheboldupy #januszbiznesu

Mam dla was mir...
źródło: comment_Nfgvfv3q3n8qbJmdPqyw1LOATl38JEIh.jpg
  • 6