Wpis z mikrobloga

@POL94: Kasty fantastow i fanow wszystkiego co japonskie zbieraja sie w rym samym miejscu i probuja okazac swoja wyzszosc nad tymi drugimi, mniej wiecej. Wybierasz swoja frakcje i mozesz uczestniczyc w wykladach jak "dlaczego w kazdym anime erotycznym jest scena lazienkowa" albo "najwieksze bledy kobiet piszacych opowiadania erotyczne o gejach". Taki target, hehe. Najwieksze wydarzenie tego typu w tym roku jest 24-26 kwietnia w Poznaniu.
@Existanza: Prawdę mówiąc to nie wiem. Doświadczenia z konwentami nie mam wcale, a wychodzenie z domu ograniczam do niezbędnego minimum. Z jednej strony pasuje mi termin - nie jest w wakacje, więc nie musiałbym się nikomu zwierzać, tylko jadę i tyle. Ale z drugiej... musiałbym wyjść z domu. Na długo.
@BlackReven: No cześć, Natsu ( ) #pdk
@MlodyDziadzioSpamer: Co może pójść nie tak? Nie, nie odpowiadaj jednak. Wydaje mi się, że zawsze to dość fajne doświadczenie. Na siłę nikt nie będzie z Tobą rozmawiał, jak sobie nie będziesz tego życzył. Spędzić trochę czasu samemu też powinno się dać bez większych problemów. A przygoda do końca życia ()
@