Wpis z mikrobloga

Nie mogę uwierzyć, że aż tyle osób daje #!$%@? o jakiś portal xD Hurr moderacja nie zamknie nam ust durr xD Chyba was do reszty #!$%@?ło z tymi tekstami, że moderacja usuwa jakieś politycznie niewygodne znaleziska....upatrywanie jakiegoś (dosłownie) spisku żydo-masońskiego w tym, że usunięto #!$%@? DUPLIKAT. Owszem, kwestia lasów państwowych jest ważna, ale była poruszana wieeeeele razy, bo świnie przy korycie co chwilę próbują to przeforsować, o czym Wykop zawsze mnie informował. Jeśli już mieć do kogoś pretensje, to do ludzi, którzy zakopywali za duplikat a moderacja po prostu to usunęła, tak jak powinno być. Inaczej byłby śmietnik. #!$%@?, że to miało 1000 wykopanych, skoro równie wiele było zakopów. Mogłoby mieć równie dobrze 10 wykopów, to działa tak samo. Więc naprawdę ludzie, jebnijcie się w te puste łby, bo na Wykopie co chwilę są kontrowersyjne znaleziska, łącznie ze wspomnianymi lasami państwowymi.

Aha, no i sam sposób przeprowadzania tej "akcji", to jakiś #!$%@? żart xD Doskonale pamiętam jak to było przy "aferze zbożowej", gdzie motyw był słuszny, a prawie cały Wykop był zjednoczony. Konsekwentnie, przez długie dni, główna była tylko w zbożu, przebiło się może kilka innych znalezisk w ciągu kilku dni. A tutaj? Może z dzień to trwało i już na głównej jest sporo innych znalezisk ! TO PEWNIE SPRAWKA MODERACJI!!!ONE111
O czym to świadczy? Że sporo ludzi zdaje sobie sprawę, jak bardzo debilny i wyciągnięty z dupy jest powód, by rozpętywać taką gównoburzę i ma #!$%@?. W każdym razie, myślę, że wszystko rozleci się w ciągu 1-2 dni, moderacja nawet nie będzie musiała ruszyć palcem by na szybko jebnąć jakieś oficjalne usprawiedliwienie. Po prostu ludziom się znudzi walczenie w imię #!$%@? wie czego xD Także ośmieszajcie się dalej (nie dotyczy trolli).

Czekam na minusy XD

#afera #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #aferalesna