Wpis z mikrobloga

@BongoBong: jest sukces - coraz więcej portali pisze o chęci sprzedaży lasów państwowych za hajs dla Żydów. Afera odniosła skutek, jest o niej głośno i chyba o to w niej chodziło, a nie o duplikaty
  • Odpowiedz
@BongoBong: ale jakim prawem administracja oznacza duplikat jako duplikat, skoro niedawno zgłosiłem duplikaty tego samego, które były praktycznie jedno pod drugim na głównej, to mi odpisali, że nie mają prawa ingerować w to, że coś jest duplikatem. To użytkownicy decydują o tym, co jest duplikatem, a co nie i co trafia na główną, a co nie.
  • Odpowiedz
Ale przecież to nie jest duplikat. Znaleziska nie są takie same.


@avetimoon: @konriiii: @Old_Postman:

Nie jestem może bardzo doświadczonym użytkownikiem, ale z mojej obserwacji wykopowej praktyki wynika, że duplikat to znalezisko na ten sam temat, nie wnoszące nowych istotnych informacji do tematu. Zwłaszcza takie, które było dodane, czy opublikowane stosunkowo niedawno.

Im nie przetłumaczysz to wszystko rurkowce #neuropa którym tato w samorządzie załatwił robotę "synek popisze komentarze w internecie
  • Odpowiedz
Nie jestem może bardzo doświadczonym użytkownikiem, ale z mojej obserwacji wykopowej praktyki wynika, że duplikat to znalezisko na ten sam temat, nie wnoszące nowych istotnych informacji do tematu. Zwłaszcza takie, które było dodane, czy opublikowane stosunkowo niedawno.


@BongoBong: To ty rzeczywiście nie wiele wiesz. Ale to jak każdy lewak. Dopiero gdy krok po kroku ktoś poświęci czas i wytłumaczy logicznie istotę problemu i jego rozwiązanie to jest eureko.
  • Odpowiedz
@BongoBong:

z mojej obserwacji wykopowej praktyki wynika, że duplikat to znalezisko na ten sam temat, nie wnoszące nowych istotnych informacji do tematu.


Ale artykuł na kresy.pl wnosi nowe informacje. wPolityce skupia się głównie na notatce Viktora Ashe, nie napisali np. o wniosku o referendum, żeby zezwolić na sprzedaż polskiej ziemi cudzoziemcom. Zatem Lasy Państwowe nie miały być jedynym źródłem pieniędzy na rekompensaty dla Żydów. wPolityce nie wspomina też nic o zmianach
  • Odpowiedz
@BongoBong: Przez co ten portal staje się coraz bardziej gówniany. Ale czegóż by to się spodziewać po portalu gdzie średnia wieku użytkowników to lat 15, a 50% użytkowników w ogień by wskoczyła za Korwinem przyjmując wszystkie jego postulaty jako prawda objawiona (nie zwracając uwagi na to, że czasem gada tak, a raz inaczej, a część jego poglądów jest wzięta wręcz z początku XX lub końca XIX wieku)
  • Odpowiedz
@BongoBong: Kto chce #ama z osobą z kierownictwa Generalnej Ochrony Środowiska, która między innymi Państwowymi Lasami się zajmuje? Jestem przekonany, że rozwieje ona WSZELKIE wątpliwości dot. tego temat, a tak się składa, że będzie dostępna za około 2h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shiroo no tak z ciekawości, skąd wy (wy dlatego bo takich hm jest tutaj dużo) bierzecie te bzdury o tym, że na wykopie średnia wieku to lat 15 a 50% skoczyła by w ogień z jakiegoś tam powodu?
  • Odpowiedz
@SStnk: Nie zauważyłeś pogaraszającej się jakości Wykopów na głównej? Do tego iście "spamerskiej" ilości Wykopów z Wiplerem, Korwinem, KNP itd. Do tego jak się skrytykuje Korwina i powie, że "ale #!$%@? odnośnie sprawy XXX" to ląduje się w czeluściach komentarzy z dorobkiem -100. No i warto wspomnieć kontrargumenty w stylu "Nie bo nie xDDDD"
  • Odpowiedz