Wpis z mikrobloga

Biorąc dotychczasowy postęp - jak szybko poprawia się dostępność internetu aero2 na terenie Polski?

Kupiłem tablet z 3G i chcę do niego dokupić jeszcze kartę SIM, tylko nie jestem pewny czy jest sens inwestowania w aero2, skoro tablet przez część każdego roku będzie używany w miejscu, gdzie w tej chwili jest biała plama - jeśli chodzi o zasięg.

http://www.aero2.pl/images/Aero2_zasieg_23-11-2012.jpg

A jeśli nie aero2, to co wybrać?

#aero2 #tablet #nexus7
  • 6
@szkkam: Wielka nie jest, ale chciałbym jednak dowiedzieć się czy aero2 nadal ulepsza swoją infrastrukturę w Polsce, czy to, co jest dotychczas, to koniec ze zwiększaniem dostępności.
@szkkam: Dzięki. Teraz widzę na mapie, że dość blisko mnie jest nadajnik. Nie wiem czy wystarczająco blisko, bo nawet ze zwykłym zasięgiem sieci komórkowych w niektórych miejscach jest problem, ale coś jest :) Wg mapy, którą zalinkowałem w pierwszym wpisie - ten rejon to biała plama, a tu jednak okazuje sie, że tak nie jest :)
@piotrekkk: Ta mapa co podałem pokazuje pozwolenia, może być tak, że dostali ale jeszcze nie uruchomili. Ogólnie Aero to Plus więc jak masz dobry zasięg Plusa to podobny będzie Aero.