Wpis z mikrobloga

@Micbanowany: właśnie poczytałem trochę tag #upc i trochę się wystraszyłem. Mój znajomy ma i jest spoko, a mój różowy ma gówniany zasięg już 5m od routera. Spec u nich był i nie potrafił znaleźć problemu.
@OrangeEkspert: brat mieszka dom obok i ma od Was neta od dwoch miesiecy. Wszystko spoko, gdyby nie to, ze blokujecie pojedyncze strony np. wp.pl . Wielokrotnie dzwonil do Was i prosil o odblokowanie. Dla mnie coś takiego jest niedopuszczalne.
@Parkero, wyślij nam numer kontaktowy przez wspomniany wyżej formularz, to zadzwonimy i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb. Wstępnie możesz zapoznać się z nią na stronie www.orange.pl, ale podczas rozmowy odpowiemy na Twoje wszystkie pytania, zarówno techniczne jak i formalne.
@Parkero: Jeśli masz możliwość wyboru spośród tych wszystkich usługodawców których podałeś w tagu to odradzałbym Orange. Chyba że nie przeszkadza Ci zacinanie filmików 240p z Youtube i nie tylko w godzinach wieczornych to możesz brać w Orange. :) Nie słuchaj bzdur które wciska tu ludziom OrangeEkspert. Przejrzyj tag