Wpis z mikrobloga

@pawel22: W internecie:) Osobiście polecam Jakart we Wrocławiu, jeżdżę tam z usterkami układu, ale wiem, że montują nowe. Warsztat zajmuje się w całości tylko LPG (+ jakieś pierdoły, jak klima, może wymiana oleju).
@pawel22: Nie wiem jakie dokładnie mają ceny, a poza tym wszystko zależy od silnika, wielkości butli, firmy produkującej układ itd. Koszt porządnej instalacji to kwota ok. 2000 zł, ale możesz do tego dodać 1000zł lub odjąć 500zł w zależności od warunków.

EDIT: w zasadzie w każdym warsztacie ceny są podobne, a jeśli szukasz najtańszej oferty na rynku - nie wiem, czy tak łatwo da się znaleźć.
@pawel22: Czytaj dobrze opinie o warsztacie, bo jest pełno partaczy w tej branży. Kiedyś największy magik był obok stacji kontroli pojazdów między wiaduktami na Legnickiej, teraz chyba przeniósł się na Nowy Dwór.
@pawel22: W tym miejscu o którym pisałem zostali jego byli wspólnicy, którzy gazują auta od kilkunastu lat, także też powinni mieć pojęcie co i jak, może poszukaj opinii na ich temat.