Wpis z mikrobloga

Ponawiam.
#pytanie bardziej do #rozowepaski. :> Co chciałybyście mieć w tym roku zorganizowanego na #walentynki? Myślałem z moim #rozowypasek nad pójściem do #kino na #50twarzygreya, ale zdałem sobie sprawę, że ten pomysł jest oklepany i 3/4 społeczeństwa na to idzie, tym bardziej, że bilety już wyprzedane i ciężko będzie coś znaleźć?
Prosiłbym też o jakiś pomysł niewymagający zbyt dużo pieniędzy - jestem tylko niepracującym licealistą w klasie maturalnej, który czasem sobie dorobi jako #dj. :> Chodzi mi też o coś w godzinach porannych/popołudniowych bo na wieczór już mamy plany - #impreza walentynkowa w klubie - gram tam.
#niebieskiepaski też mogą się wypowiadać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#film #walentynki2015 #logikarozowychpaskow #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 14
  • Odpowiedz
@TheBexio: Tez myślałem iść na tego Greya ale wolę komedie :P
Idź z nią na jakiś obiad tylko nie na pizze :P a potem do kina na komedie może cos będzie fajnego na walentynki?
A kupujesz jej cos? Oprócz kwiatow
  • Odpowiedz
@TheBexio: Ja to już ustaliłam z moim #niebieskipasek, że się schlejemy jak świnie i będziemy udawać, że seks w takim stanie wyjdzie. Może zrób z nią sobie taki mały trip po budkach ze słodyczami, zabierz ją na lody typu dom lodów barton albo grycan, potem na bubbletea, kupcie sobie wór słodyczy, odpalcie komedyję i wżerajcie.
  • Odpowiedz
@TheBexio: Iść do EXIT roomu, do tego drugiego pokoju, w którym jeszcze nie byliśmy :>
Romantycznie- w sam raz na walentynki. Jest i napięcie i klimat, jest też... półmrok. No ok, ciemność.
Nota bene- polecam miejscówę, dla pochodzących z #wroclaw lub przyjezdnych. Tym z #radom też polecam, a co.
  • Odpowiedz
  • 0
Prosiłbym też o jakiś pomysł niewymagający zbyt dużo pieniędzy


@TheBexio: To zostań w domu i obejrzyjcie romantyczny film przy chipsach i piwie.
  • Odpowiedz