Wpis z mikrobloga

@kicioch: Raczej się do tego nie nadaję ;) W gronie znajomych mogę organizować jak najbardziej, ale nie tutaj. Nie jestem zbyt aktywnym i rozpoznawalnym użytkownikiem tego portalu (chociaż w tamtym roku miałem 2 razy bordo).
  • Odpowiedz
@simsoniak: nie ma afery albo jest afera jak kto na to patrzy. Ja tylko wdałem się w dyskusję z Kiciochem, kilka razy musieliśmy sobie coś powtórzyć i tyle, każdy ma swoje racje i nie przekona drugiej strony. A Tobie jak dobrze radziłem. Informujcie wszystkich o wszystkim, pytajcie co sądzą o danym pomyśle, wtedy nie będzie afery, dramy, płaczu, fochów i rzucania się pod tory. Poważnie.
  • Odpowiedz
@TheMan: Dajże święty spokój, chłopie. Naprawdę. Rozpętujesz dyskusje na milion odpowiedzi, wcinasz się. To już któryś raz, masz z tego pieprzoną radochę: a siejesz gównoburzę. Dajże spokój. Naprawdę.
  • Odpowiedz
@parachutes: Napisał to ljuk, zgadza się, dostałem też kilka wiadomości prywatnych, m.in. od WilkBardzozly, potem prywatnie Simsoniak mi potwierdziła, że był taki pomysł. Więc ludzie skądś już wiedzieli, że ktoś organizuje kręcenie oficjalnego trailera. Nawet był podany nick wykopowicza, który miał się tym zająć. Stąd moje pytanie tutaj: Po co myśleć nad tym jak to zorganizować skoro wcześniej nie zapytano uczestników czy w ogóle chcą? Gdyby pierw zapytano "Czy chcecie?"
  • Odpowiedz