Wpis z mikrobloga

@annnaky: kup mini 2 z retiną. Będziesz zadowolony. Nie warto zupełnie kupowsc mini bez retiny.
Przemyśl czy naprawdę potrzebujesz 3g. Zawsze możesz udostępnić internet z telefonu, a zaoszczedzone pieniądze zainwestuj w większą pamięć.
Ja mam teraz 16gb i nie iest wcale zle, ale nastepny ipad, będzie już 32gb lub wiekszy.
@annnaky: mini 2 jest bardziej mobilny. Spokojnie go złapiesz w jedną rękę jak telefon (jesli nie jestes drobną babeczką)
7-11godzin na baterii przy wi-fi, ekran na 50-75% podswietlenia
@annnaky: z czystej ciekawości, do czego planujesz używać tabletu? Sam się zastanawiam nad ipad air ale nie przychodzi mi nic czego nie mógłbym zrobić na iphonie. Komfort przeglądania stron na korzyść tabletu ale czy coś więcej?
@annnaky: #!$%@?, co ci ludzie tutaj mają za #!$%@? pytania albo aluzje do sprzętu Apple. Prawda jest taka, że żadna firma nie robi lepszych tabletów od Apple.

Bierz iPada Air albo iPada Air 2, jeśli Cię stać :). Jeśli nie, to zainteresuj się iPadem Mini 2. iPad 4 jest trochę za ciężki i w gruncie rzeczy mało poręczny. Jako normalnego komputera z podpinaną klawiaturą bym tego jednak nie używał, bo z
@annnaky: Nie ruszaj niczego co nie ma 3G. Ja parę lat temu kupiłem z samym Wi-Fi i do dzisiaj sobie pluję w brodę. Hotspotów wcale nie ma wszędzie, a nie o to chodzi, żeby się co chwilę bawić w stawianie routera z telefonu... iPady Mini są super - bardzo wygodne i mobilne, ale koniecznie z retiną. Bez jest lipa i pikseloza. iPad Air jest lekki i naprawdę szybki, ale dla mnie