Wpis z mikrobloga

Co to się #!$%@?. Siedzę z babcia bo się babcia źle czuje, mama z rodzeństwem pojechała dograc stype dziadka i inne rzeczy a my sobie siedzimy. Przychodzi ciocia Jasia(bratowa babci) i dobrze, że przyszła! Teraz już wiem wszystko! Cała prawdę znam!
1. Teraz dali w Polsce dali takie tabletki, żeby rodzic kaleki a potem żeby dzieci nie było! A te leki to są nowe, nie sprawdzone, jakieś takie.
2. Tusk wszystko sprzedał z Komorowskim. Lasy sprzedali, teraz tylko jeden skarb został, kopalnie!
3. A teraz będziemy płacić za prąd i gaz bo kopacz podpisała umowę!
4. A w ogólnego młodzi się lajdacza
Dzieci przebierają, chłopców w sukienki i odwrotnie. Jeden taki w telewizji swój interes pokazał i młodzi głosują bo lubią się lajdaczyc.
5. A co do kopalni to one muszą być, te wiatraki co prąd robią to najgorsze są. One takie szkodliwe dla zwierząt a dla ludzi to już w ogóle.
Rząd chce zabić ludzi bo tacy są! Dobrze, że ciocia wszystko wie bo ja całe życie w kłamstwie. Dobrzr, że ciocia się orientuje i słucha najlepszego radia Maryja.
#patologiazewsi #niewiemjaktootagowac #polityka
  • 16
@sugas: Wystarczy, że Radio Maryja ukierunkuje myślenie takim ciociom i babciom, a ich wyobraźnia i głuche telefony pomiędzy sąsiadkami bardzo ładnie domalują resztę ;)
@Antlion: Hurr duur prawak ma bul dupy bo radio maryja pierze bierety starszym wierzącym osobom. Otóż tak, moja babcia słucha od 10 lat radia maryja około 10h dziennie, a tak sie składa, że 18 lat swojego życia mieszkałem z babcią. Wiem o czym mówię i co specjaliści z radia maryja robią z głowami takich osób, jak wyżej wymienione panie.