Wpis z mikrobloga

@ereswude: Ludzie się męczą, tworzą świetne gry na androida, piękna grafika wszystko i nic nie zarobią. Niech ktoś mi wytłumaczy proszę jakim sposobem ten człowiek opłaca zus od roku? Tak bardzo lubi dopłacać do interesu, tak bardzo wierzy w to co robi? Swoją drogą ludzie mają tupet, żeby ogłaszać nabór praktykantów do takiej "firmy". To trochę tak, jakbym miał firmę kupującą jakieś badziewia z alliexpressu i zatrudnił praktykanta do pakowania
  • Odpowiedz
@Gwozdziuuu: Wiesz, bo w sumie to my tu oceniamy go głównie po tym co widać. A może gra jest świetnie zaprogramowanym produktem, któremu do sukcesu brakuje tylko darmowego praktykanta - grafika... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@waginator: @WaveCreator: @Gwozdziuuu: @jpkfakeacc: @montagros: @polskiArab: @Nemeczekes: @Leinnan: @sobi_m: @Misckq: @bbZ1337: @Pati678:
Wołam randomowo, napisałem maila i Pan odpisał bardzo zdawkowo, argumenty z dupy. Każdy taki student może lepiej zagospodarować czas chociażby robiąc moda do jakiejkolwiek gry. Wydaje mi się, że oglądanie śmiesznych obrazków na wykopie jest lepsze
ereswude - @waginator: @WaveCreator: @Gwozdziuuu: @jpkfakeacc: @montagros: @polskiAra...

źródło: comment_mauXYJc5MXkc3tOy4TYBjA8KCVLOO5Yo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@ereswude: gosciu jest niepowazny, pewnie bananowy chlopak z bogatej rodziny, zycie mu jeszcze nie pokazalo co jak dziala. Marzenia o produkcji gier- spoko. Niech sie rozwija ale firma, poszukiwanie czlonkow zespolu na praktyki pozostawir bez komentarza. Niech sobie predzej znajdzie kumpli o pofobnych zainteresowaniach i razem sie ucza i rozwijaja. Na razie to wyglada na dziecinna zabawe na powaznie
  • Odpowiedz
@ereswude: A mi się wydaje, że chłopak dobrze kombinuje i chce wyrwać dużą kasę z jakichś funduszy europejskich czy czegoś tym stylu. Stąd nazwa firmy "Peacefull Games", nazwa gry "Humanitarny helikopter". Na takie bzdurne projekty najłatwiej wyciągnąć łapy po kasę. Można to postawić w tym samym szeregu z programami typu "większa różnorodność rasowa wśród programistów" czy "więcej kobiet, graczy komputerowych".
Jakiś czas temu widziałem 3 "portale" powielające ogólnodostępne informacje na
  • Odpowiedz