Wpis z mikrobloga

@ereswude: Ktos w #!$%@? dobra wizje ma. Nie znam sie na niczym (patrzac po wygladzie tej bieda strony), zbiere ekipe co zrobi wszystko dla mnie za darmo, w swoje cv wpisze ze robie gry. Profit 9000
  • Odpowiedz
@waginator: To lepsze jest to, że "2. Zdobycie doświadczenia w zespole 5-10 osobowym w tworzeniu gry trójwymiarowej." przy czym trzy ogłoszenia to nabór na 6 osób, więc jak się zgłosisz to jesteś właśnie piątą osobą w tym "zespole" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na dodatek tam jest łącznie 16 zgłoszeń....
  • Odpowiedz
@sobi_m: to jest screen z tej gry? xD
Daje sobie nogi uciac ze te ogloszenie to mokry sen gimbusa a cos takiego kak peaceful games nie istnieje. Mozna by go postraszyc ze praktyki moze oferowac kedynie zarejestrowana firma placaca podatki czy cos w ten desen: D
  • Odpowiedz
@sobi_m: Wygląda dokładnie jak coś, co zrobiłam w Game Makerze 10 lat temu, ciekawe po co im ten team.
@ereswude: Uwielbialm, gdy czytam "praktyki za darmo" i WYMAGANIA:
- minimum 20 godzin w tygodniu pracy
- student lub absolwent studiów minimum licencjackich
To musi być żart.
  • Odpowiedz
@ereswude: "Cezary Zaremba - Zalozyciel i Dyrektor firmy Peaceful Games. Ukonczyl studia Magisterskie z Informatyki w University College London (Londyn, Wielka Brytania). Doswiadczenie zawodowe: 4-lata w Programowaniu (glownie informatyka finansowa dla inwestorow) oraz 1-rok w tworzeniu stron internetowych."(na stronie bez polskich liter)
I co łyso wam?!
  • Odpowiedz
@ereswude: Na grupie UnityDevelopers na fejsie był jeszcze lepszy scam. Poszukiwali ludzi do roboty za frajer. Robota typu napisz skrypt co robi to i to albo zrób taki taki model. Ale projekt który realizujesz jest.. tajny. Coś w rodzaju outsourcingu dla ubogich ;d
  • Odpowiedz
@ereswude: Czytam/Oglądam i nie wierzę po prostu. Myślałem, że zgodnie z zaleceniami hamerykańskich naukowców w najbardziej depresyjnym dniu roku będę miał depresję, a tu taki kwiatek, że nie mogę pozbierać się z podłogi. Dzięki!
  • Odpowiedz