Wpis z mikrobloga

#coolstory do zrealizowania :D

Mirki wpadłem na genialny w swojej prostocie zajebisty pomysł, niedawno odkryłem zajebistą funkcję youtube a mianowicie "parowanie urządzeń" no i z ciekawości "sparowałem" youtube z telewizorem i działa to tak, że jak jest włączony telewizor i ja oglądam jakiś film na kompie na yt to klikam w taką ikonkę i film uruchamia się na telewizorze. No i sobie tak wymyśliłem, że ostatnio moja kobita wiele czyta kiedy ja siedzę przed telewizorem. Więc zrobię tak, że powiem: "idę do łazienki" i w łazience na lapku uruchomie zdalnie jakiś #!$%@? film że np gościu się patrzy z telewizora jak jakis psychol czy coś... #gimbazacontent

Co wy na to? jakieś doświadczenia? :P
  • 14
@gadu-gadu: Na moim wp jest taka apka co sobie dowolny materiał streamuje z niej na tv. Automatycznie to sie uruchamia jak yt u Ciebie. Moze nagraj jak srasz i puść jej jak będziesz w kiblu xD na androidzie pewnie też takie są apki
Zrob filmik jak np ktos jest na balkonie,pod drzwiami albo jak dziewczyna spi, na koncu jak cos zamyka sie w szafie ,a w szafie daj jakas maske czy cos. Najlepiej jak bys powiedzial ze gdzies wychodzisz czy cos.