Wpis z mikrobloga

  • 3
@edek112: marny interes
1- dziewczyna kocha ale dzieciaka nie ciebie, ty jesteś bankomatem.
2- do pracy nie bo dziecko
3- możesz wziąć na wychowanie dziecko z domu dziecka i jeszcze Ci zapłacą.
4- znasz jakąś dziewczyne która jest zainteresowana związkiem z młodym ojcem i jego gówniakiem którzy żyją z pomocy rodziny i alimentów?
  • 0
@play_it_Sam: to sprawa przeciw niej za zniesławienie i straty moje ogromne - ma wybulić tyle i tyle, skończyło się babce sranie bo #!$%@?ła mi wszystko razem z firmą i któryś raz składa pozew o motocykl (jedyną rzecz którą z domu odzyskałem)

  • 0
@play_it_Sam: co Ty miałeś za dupe że o kase pytała? Ta ex moja mściła się jak nie kupiłem jej gifta z butiku na urodziny typu torebka albo perfum z górnej półki. A akcje #!$%@?ła jak zacząłem inwestować w biznes.
"To teraz całą kase będziesz w firme ładował?" No i się zaczęło szukanie innego bolca...
@nomaam: no to moja jak wyczaiła, że nie lubię wydawać kasy na głupoty typu zachcianka ch*j (oczywiście dostawała prezenty i spełniałem niektóre zachcianki) to zaczęła kręcić z byłym, który śle jej kase z UK jak się o tym dowiedziałem to odciąłem tą hube i szukam bardziej ogarniętego i mądrzejszego rozowegopaska
@nomaam: @play_it_Sam: Panowie, opiszcie proszę zachowanie swoich byłych pasków na samym początku miłosnej przygody. Czy od początku były takie złe ale tego nie widzieliście?

Jak zachowuja się na codzien takie typy kobiet zanim pójdą na wojnę?

Czy są jakieś wspólne schematy zachowań dla takich kobiet wampirów?

Pytam ogólnie jak unikać i rozpoznać bo przyznam, że nigdy nie spotkałem takich kobiet (albo jestem ślepy) a te z którymi spedzalem kawałek życia