Wpis z mikrobloga

@pmgr88:
@felur: chce sprzedac tylko to, po angielsku. Nie rozumiem zachwytow nad ta gra, ale nie kazdemu musi sie podobac ;) ciezko powiedziec za ile, po to tutaj pisze. Najchetniej wymienilbym sie na far cry 4 albo wolfensteina.
@remixs: fabula to jedno, ale totalnie glupawe ai rodem z resident evil: nemesis na psx to drugie. Mechanika tej gry to calkowita porazka, probowalem dwa razy i trzeciego nie bede ;) dzieki za zachete mimo wszystko.
@Triplesix: u mnie na Śląsku są takie sklepy powerplay czy coś takiego. Jak nową grę mają po 220zł to używkę skupują za jakoś 50-70zł mniej, zależy od gry itp. itd.
Cool story: były takie sytuacje, że na allegro kupiłem taniej po mega rabacie itp. sprzedawałem w tym komosie albo wymieniałem na inną grę (np. TLOU), po przejściu gry sprzedawałem tą grę i wychodziłem 10zł na plus.
Już tak dwa razy miałem.
@aanndrzej: dzieki za info, jak daja te 65-70% wartosci to jest ok, podjade do gamestopu. Nie chce mi sie za bardzo szukac okazji w internecie dla paru zl oszczednosci, ale gdyby sie mialo okazac ze o polowe wiecej mozna dostac to bym pewnie tak zrobil ;)
@Triplesix: powiem Ci, że niektórych gier się nie opłaca sprzedawać, niektóre tak. Bo na allegro ja doliczysz prowizję + wysyłka to wychodzi na to samo co sprzedaż w sklepie.
Czasami opłaca się tylko na wymianę brać, bo np. u mnie w powerplay dają tak jakby 20-30zł więcej wtedy.

Czeba kombinować, ale da się tanio grać i jestem tego przykładem.