Wpis z mikrobloga

@Zircon: @Marellion: @ZmutowanaFrytkownica:

Owszem, słabo to wygląda, ale oglądam stream http://www.twitch.tv/ellohime

I wcale nie jest tak tragicznie wam powiem, jasne wolał bym żeby nie było tam broni tylko jakieś kosmetyczne rzeczy, ale gościu zrobił chyba 5 airdropów, i nie zyskał z 4 nich absolutnie nic, bo było tam tyle innych graczy że ciągle ginął, jeden mu się udało zdobyć szybko tylko dla tego że zombie jeszcze nie działają jak
@Kramarz:
@Zircon: A ja niestety kupiłem pod wpływem impulsu wczoraj i dopiero dziś udało mi się zagrać. Również dopiero dziś dowiedziałem się, że w airdropach będą pojawiać się bronie co jest jak dla mnie trochę niesmaczne. Jednak tak jak @Kramarz napisał widzę, że faktycznie z tymi airdropami nie jest tak łatwo i kolorowo. Jednak ogólnie oceniam na tą chwilę produkcję baaardzo słabo. W okół mnie biegało jakieś 30 graczy co
@Kramarz: Nie mówię o grafice tylko samej obsłudze. A jeżeli już o tym mówimy to też lubię oryginalne gry, zagrywałem się w FTLa. H1Z1 nie różni się niczym od wielu gier które już były. Dodatkowo mam uraz za to co zrobili. Nakręcili hype darmowością gry oraz tym że nie będzie Pay2Win. Teraz zrobili tak, że realnie kto chcę pograć musi kupić dostęp early access a potem walczyć z dzieciakami bogatych rodziców
@cmhqwidget: Akurat grafika w tej grze jest jej najlepszą stroną. Nie jest jakaś szałowa ale w pełni wystarczająca a czasem nawet klimatyczna. Zwłaszcza w nocy przy padającym deszczu, czy mgle. Co najbardziej mi się podoba to brak możliwości podkręcania gammy tak jak ma to miejsce w DayZ co całkowicie niszczy sens grania w nocy. Jeśli chodzi o sterowanie postacią to faktycznie jakoś średnio ale mówią, że to będzie całkowicie poprawione tak
@chris_june: Co do nocy. Idiotyzmem jest tworzenie w grze nocy, która nie zmienia gameplayu. W większości gier noc to dzień w którym nie ma światła. Przez to ludzie kręcą gamme bo gra nie daje większości osób żadnych wrażeń. Wystarczy dodać w nocy nowy content lub zmodykować obecny i gra nabiera większego sensu. Inne AI zombiaków, jakieś nocne zwierzęta których nie ma w dzień, inny loot lub jakieś zdarzenia losowe występujące tylko
@Kramarz: tak sobie teraz popatrzyłem na tego streama i te zrzuty są wręcz absurdalne ale w drugą stronę - to nie reszta, która nie płaci ma gorzej tylko płacący jest dymany. Płaci za możliwość bójki z zombie i innymi graczami, którzy go zabiją i okradną:P Taki mechanizm byłby dobry gdyby ludzie dostawali możliwość zrzutów za darmo albo byłby automatyczne w losowych miejscach i jakby ktoś zauważył samolot to by mógł ich
@pan_Kmicic: ano, wiec wszyscy którzy mają ból dupy o pay2win moim zdaniem gówno wiedzą o tym systemie. Rozumiem ludzi którzy mają ból dupy o kłamstwa ze strony CEO, bo mam identyczne uczucia.
@Kramarz: wydaje mi się, że po pewnym czasie ludziom się to znudzi i będzie to mechanizm bardziej nastawiony na streamerów właśnie. Wliczą to sobie w koszta i będą spełniać zachcianki widzów jak im napiszą, żeby zamówili zrzut żeby coś się działo. Są kolesie, którzy streamują głównie otwieranie skrzynek z CSGO, nakręcają napaleńców na grę, a sami za bardzo nie grają nawet, więc jestem w stanie sobie wyobrazić, że twórcy chcieli zrobić