Wpis z mikrobloga

Jak ja nie cierpię nachalnego telemarketingu. Dzwoni do mnie od 4 dni jakiś numer z Krakowa (12 298 18 00). Za każdym razem jak odbierałem, to połączenie się rozłączało. Dziś się nawet ktoś odezwał. Okazało się, że dzwoni "Pan z firmy Vectra z superhipermegakorzystną ofertą stworzoną specjalnie dla mnie, bo jestem od dłuższego czasu ich wiernym klientem i regularnie opłacam faktury".

#!$%@?. Nie dość, że jestem w Vectrze z musu, od września 2014 (raptem 4 miesiące), to jeszcze do tego pierwszą fakturę z września opłaciłem dopiero pod koniec grudnia, za co ścigał mnie ichniejszy dział windykacji i grożono mi wyłączeniem usług.

Mogliby się bardziej postarać, jak już chcą mi coś wcisnąć. Ale cóż - dzięki temu przynajmniej wiem, że cała dalsza rozmowa byłaby zwykłym wciskaniem ciemnoty, więc przynajmniej nie mam żalu, że się z "Panem z firmy Vectra" pożegnałem, zanim zdążył mi tę jakże spersonalizowaną ofertę dla najlojalniejszych klientów przedstawić ;P

#januszetelemarketingu #truestory #gorzkiezale
  • 1
z nimi trzeba krótko, żeby się "odwalili" delikatnie mówiąc, trzeba powiedzieć że my również podobnie jak oni nagrywamy rozmowę w celu Naszego bezpieczeństwa, gwarantuję że już szybko nie zadzwonią :)