Wpis z mikrobloga

Jako że na Wykopie mamy tyle ekspertów od Korei Północnej, to może kogos to zainteresuje.

Udało mi się skontaktować i zaprosić autora książki "A Capitalist in North Korea" Felixa Abta na wywiad na Google Hangout on Air na początku lutego (prawdopodobnie 8 luty). Ten szwajcarski przedsiębiorca pracował i mieszkał w Korei Północnej 7 lat, gdzie zakladał firmy i szkołę biznesową.

Zaprosiłem go wysyłając mu filmik na Youtubie
http://youtu.be/7lyn5P4RsJM oraz stolkując go na Twitterze ;)

Jesli chcielibyscie posłuchać wywiadu na żywo oraz zadawać mu pytania dotyczące obecnej sytuacji w Korei Północnej, to serdecznie zapraszam. Możecie pisać do mnie bezopsrednio na Wykopie albo plubić moją stronę na Google Plus plus.google.com/+Pozdrozkrld (otrzymacie wtedy zaproszenie na wywiad z datą i godziną, gdy już będzie ustalona).

Pierwszy raz udało mi się w ten sposób wykorzystać social media. Jestem przekonany, że będzie to bardzo ciekawa rozmowa, z której wiele się dowiecie o Korei Północnej. Jesli będzie zainteresowanie, to zrobię i pełnoprawny wykop.

I nie, nie jestem komunistą ;)

#korea #koreapolnocna #socialmedia #ciekawostki
  • 16
#kapitalistazkrld Ustaliłem już termin wywiady z Felixem Abtem na Google Hangout on Air - 8 LUTY (niedziela) o 11:00 czasu polskiego(wybaczcie poranną godzinę. W Azji bedzie już prawie wieczór. Felix Abt mieszka w Wietnamie,a ja w Japonii). Wywiad będzie na żywo na mojej stronie na Google Plus . Zapraszam serdecznie! Zadawajcie pytania poprzez tag #kapitalistazkrld albo zróbcie to osobiscie podczas rozmowy na google hangout (trzeba być zalogowanym przez konto Google żeby