Wpis z mikrobloga

@jaszczomp: Jakieś pół roku temu próbowałem zagrać w CoD 2. Serwery były, ale nie było ich widać z pozycji interfejsu, ponieważ serwery główne (master servers ?? ) te od ACTIVISION nie działały (albo ACT przestał wspierać grę) i trzeba było szukać na necie i za pomocą wpisywania ip w konsole się łączyć. Więc podejrzewam, że z CoD 1 może być podobnie.
  • Odpowiedz
@Primusek: ja ostatnio z ciekawości zainstalowałem na jedną nockę w przerwie świątecznei cod2 i wyszukiwało mi serwery. co prawda rozglądałem się za search and destroy z duża liczbą ludzi, max 30 było. keidyś podchodziło pod 60, teraz lipnie trochę, ale jest.
  • Odpowiedz
@Primusek: też się noszę na jakieś dłuższe posiedzenie, ale nie mam za bardzo kiedy i na razie nieprędko będę miał. pamiętam mapki na 60 osób, jedna była w sd, uwielbiałem ten tryb, nie takie napieprzanie na oślep, dostaniesz strzała i nara ;) tutaj wahało się na największym serwerze od 25-30 osób
  • Odpowiedz
@elmuchacho: @Primusek: jakiś czas temu grałem w coduo i trochę serwerów było, najczęściej bywałem na Rhinevalley 24/7. W czasach świetności gry były serwy z genialnymi mapami moria i hobbiton zrobionymi przez ludzi z klanu MTL - to było niesamowite :)
  • Odpowiedz