Wpis z mikrobloga

Juz sie balem, ze nikt z wykopkow nie gral na only rifle. Kto z was gral w CoD 2 na only rife v1.0 w jakims klanie? Ja pamietam ze na tym modzie spedzilem 6 lub nawet wiecej lat mojego zycia. Szkoda ze scena upadla przez ten j@bany ACTIVISION... . Gdyby bylo jakiekolwiek wsparcie dla tej gry ... ;[. Chyba mam felsy ;x
  • Odpowiedz
@elmuchacho: "Rifle only dla noskillów"- skąd się biorą tacy głupcy nie wiem.

I jeszcze jak się chciało szybko znaleźć serwer na rifle only, to szukało się tych, które zaczynały się od " ~ ". Tak samo wszyscy pro riflowcy mieli " ~ " w nicku. A w CoD2 rifle już nie były takie fajne, bo tam każdy brał enfielda z lunetą i tłukł quickscope'y. Ale za to United Offensive to
w.....e - @elmuchacho: "Rifle only dla noskillów"- skąd się biorą tacy głupcy nie wie...

źródło: comment_vh5VDe90wahDtEQ6Dzh1rm9QLBOYvlyL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Prawdziwi pro grali rifle only i nie UNSowali. Miałem nawet swój klan, ale za nic sobie nazwy nie przypomnę. Grę spieprzyli całkowicie po patchu (chyba 1.5), bo nie dało się już szybko wstać z pozycji leżącej i z powrotem położyć, co praktycznie uniemożliwiało quickscope'y :(.
  • Odpowiedz
@w_miare: A mi się właśnie bardziej w dwójce podobało rifle only. Nie zgodzę się jeśli chodzi o enfielda. Co prawda to co piszesz o quickscopeach to tak było, ale wszyscy raczej wybierali Karka z lunetą lub Springfielda.
  • Odpowiedz
@dropz: o kurde, widzę, że spotkałem tutaj kolegę po fachu XD ja w coda2 przegralem z 5 tys godzin XD w cb 1 miejsce w 3v3eu (5tys druzyn), top 40 2v2 eu (7tys druzyn), 5v5 top 5 eu, pomijająć pierwszie miejsca w europie w ctfie, czy tdmie. Kilka lat wyjętych z życia ale nie żałuję, dalej podtrzymuję kontakt z wieloma osobami, traktuję ich jak braci, a poznałem ich grając na
  • Odpowiedz
@crewlove: CALL OF DUTY 1. ZAJEBISTA GRA. DO DZIŚ MAM KLUCZ ORYGINALNY (TYLKO KOMP ZA DOBRY NA GRE). Pamiętam jak się robiło różne tricki typu skakanie z poddasza na sam doł (tunel do drugiego budynku - tutaj po prawej) i się przeżywało. Albo jak z budynku obok (po prawej) przez ściane można było ściągać w taki sposób, że się kładło i riflem było widać wszystko (żadne wallhacki; zwykłe glitch). TO
  • Odpowiedz