Wpis z mikrobloga

@artpop: Odnosiłem się do tych ze zdjęcia. Innej nazwy dla nich nie mam, to nie ma nic wspólnego z marszem promującym akceptację i tolerancję, to jest prowokacja i idiotyzm w najczystszej postaci. Nauczyłem się już jakiś czas temu że do Ciebie nic nie dociera więc nie licz na jakąś dyskusję - z Tobą nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@Minieri: Ale jaki idiotyzm? Parada równosci to świętowanie wolności. W NY ostatnio było na jednej z 2 miliony ludzi. Podczas takiego dnia wiele się dzieje. I nie wiem dlaczego nazywasz ich debialmi. Za co? Za robienie jakiegoś występu tanecznego w kąpielówkach - zabawianie publiczności? Za bycie drag queen? Jaka w tym prowokacja czy idiotyzm?
  • Odpowiedz
@artpop: Próbuj dalej ludziom wmawiać że sprowadzanie swojej orientacji tylko i wyłącznie do seksualności (bo to nic innego) jest normalne. Dla wielu, w tym dla mnie, nie jest. Na tym kończę.
  • Odpowiedz
@Minieri: O co ci chodzi? Gdzie to dokładnie wmawiam? Zrozum po prostu, że parada rownosci to wielka impreza. 99% wygląda zwyczajnie, 1% to drag queens czy ludzie na pojazdach robiący jakieś układy. I nie ma w tym niczego złego.
Komu przeszkadzają ludzie bawiący się na paradzie równosci - tańczący w kąpielówkach na scenie jakiś układ? I co ma bycie drag queen wspólnego z seksualnością?
I na Rio De Janerio to już
artpop - @Minieri: O co ci chodzi? Gdzie to dokładnie wmawiam? Zrozum po prostu, że p...

źródło: comment_0vbVUg5xKm2CWFEZRtl67QkMds7X1Yx2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@artpop: Parada równości ma celu promowanie tolerancji środowisk homoseksualnych, prawda? Wytłumacz mi proszę jakim cudem faceci przebrani za baby mają choć w niewielkim stopniu przekonać homofobów że te środowiska są normalne? Efekt jest dokładnie przeciwny. Zrozum że celu nie osiąga się prowokacją, facetami #!$%@?ącymi tyłkiem w stringach, a dialogiem i pokazaniem że homoseksualiści niczym nie różnią się od hetero. Takie parady to dokładne przeciwieństwo, to pokazywanie "zobacz jak bardzo jestem inny
  • Odpowiedz