Wpis z mikrobloga

@AntonChigurh: @Murzinio: Hurr Durr my pececiarze dostaniemy najlepszy złoty kod grę życia a wy konsolowcy to w betę gracie od 2 lat co nie hehe Janusz...

Tak was widzę za każdym razem, ale przyzwyczaiłem się że #pcmasterrace wyj**ał by swojego ojca we wszystkie dziury za lepszy draw distance i więcej przechodniów (czyli jakieś nie wiem 5% max z czego składa się ta gra)

ps. jak ja nie mam np. Wii
@AntonChigurh: Posiadasz tylko PC czy aż taka wieczna musztarodwa rasa że nawet nie spojrzysz na konsole?

ps. Wii U to bardzo dobra konsola, z ciekawymi grami stawiającymi na zabawę i na odmienny styl grania( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AntonChigurh: W sumie zgadzam się z tobą klimat z PC to klimat z PC, dlatego wolę konsole:
-#!$%@?ące się gry.
-ciągłe updaty.
-DRM.
-Steam którego nienawidzę, między innymi za to że teraz kolekcjonowanie gier na PC jest gówno warte a odsprzedaż nie możliwa.
-zamartwianie się o wymagania, może ruszy może nie.
-gry w większości wychodzą później lub wcale (szczególnie japońskie chociaz to sie zmienia)
-cena gier na premierę też już wzrosła
@Murzinio: Ile lat na pegazusie przegrałem, to łoooo jezu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu smutne, jak w grze najważniejsze dla kogoś jest, ile pikseli i jakie AA, a nie co w środku, no ale..