Wpis z mikrobloga

@M4ks: Oczywiście że nie najważniejsze, jak ktoś ma mało kasy/nie chce przeznaczać dużo na sprzęt do grania to konsola jest fajnym rozwiązaniem, ale PC ma dużo większe możliwości i to jest po prostu fakt...
ale PC ma dużo większe możliwości i to jest po prostu fakt...


@Murzinio: tak samo jak traktor ma wieksze możliwości niż samochód, a jednak nie jezdzisz traktorem wszędzie gdzie się da..
@M4ks: Kiepskie porównanie, bo PC ma więcej zastosowań niż konsola. No i porównujemy sprzęt do grania ze sprzętem do grania w tym przypadku, a traktor i osobówka zwykle nie służą do tych samych celów.
@Murzinio: Z tą kasą to trochę głupota bo jeden pececiarz będzie grał na starym kompie i wyda w 5 lat 800 zł, drugi konsolowiec w tym czasie wyda 5000 zł, a trzeci PC wyda 5500 zł. Pieniądze nie grają tu roli.
@inuu: PC po prostu lubię ale to może też prawda że po prostu finansowo jestem zdolny do wymiany PC kiedy chce, konsola jest dobrym rozwiązanie, ale najlepsza wersja będzie na PC i to jest pewne.
@AntonChigurh: To nie jest pewne ( ͡° ͜ʖ ͡°), punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, interesują mnie wszystkie generacje konsol i gier, zbieram je i chce mieć możliwość odpalenia ich zawsze o każdej porze bez babrania się na pc no bo jaki mam % szans że każda gra będzie współpracować (pomijam że nowe gry to tak naprawdę wypożyczalnia u Gabena), konsole oferują dobra grafikę z dużą biblioteka
@Murzinio: no kto tu twierdzi, że "ale PC ma dużo większe możliwości i to jest po prostu fakt..."?
To że ma większe możliwośc nie znaczy że w jednej konkretnej jest lepszy, ale spoko, po pierwszej komunii przyjdzie i zrozumienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)