Wpis z mikrobloga

Jaki #telefon wybrać? Wymagania:

- bateria wytrzymująca więcej niż dzień (starczy 2 dni, albo 1 konkretnego katowania)
- dobra jakość rozmów
- dobry zasięg
- obsługa maila
- yanosik (wiecej aplikacji moze nie istnieć)
- jakotaki aparat (na potrzeby zrobienia zdjecia kartki A4, nic wiecej)

Mysle o #blackberry 9300 albo 9700, ten nowy bez przycisku na srodku z dotykiem dziwny sie wydaje) . Może być używany. Coś innego jest wartego uwagi?

Cena: jak najtaniej, może być 200, może być 500. Raczej nie wiecej bo wymagania nie sa wygórowane.

#cokupic #kiciochpyta #telefony #smartfon #jakismartfon
  • 19
@fakdesystem: BB 9XXX w ogole nie brałbym pod uwagę. Q10 lub Q5 polecam w tej cenie , jakość rozmów i zasięg to nigdy nie był problem. Q10 ma nowy system , można appki z androida instalować, obsługa maili w BB jest najlepsza IMO ze wszystkich smartfonów. Aparat spokojnie wystarczy. Z baterią jest różnie . Tylko jeśli tel z allegro uważaj na chińskie refurby
@fakdesystem: Z10 i 2 dni na baterii ciężko ( da się ale dla mnie to było trudne , ale oba mają wymienne baterie więc zawsze nosiłem 2 :D), nie wiem dokładnie jak Q10 ale podejrzewam że dłużej bo w Z10 bateria wyjątkowo słaba , ja mam obecnie Z3 i bateria to bajka w tym telefonie , Z10 jest szybszy ale ja nie zastanawiałem się nawet nad zmianą , Z10 sprzedałem, ale
Może uda Ci sie Z30 zdobyć w tej cenie , Z3 jak na standardy BB ma dość kiepską jakość ale to nadal poziom SGS5 . Z30 , Q10 i Z10 gdy pociąg przejeżdża kilka metrów obok można normalnie usłyszeć rozmówce a rozmówca Ciebie , BB to najwyższa klasa jeśli chodzi o jakość rozmów. Z30 to zaraz po Passporcie topowy model, świetnie wykonany, bateria tak dobra jak w Z3 :) sam chciałem kupić
@fakdesystem: miałem białego i faktycznie po kilku miesiącach już się brudzi i się nie doczyści. jak czaiłem się na z10 wyczytałem żeby kupować z10 z numerkiem 2, chyba w sofcie czy cos takiego. poczytaj na necie. Z nr 1 jakies problemy byly :P