Wpis z mikrobloga

#watchboners #chwalesie

Nie noszę zegarków na co dzień, ale lubię je oglądać. No i tak się stało, że dostałem zegarek #lorus vd53-x136, który będzie na niedziele do kościoła ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przyjrzałem się jemu dokładniej i zobaczyłem, że wskazówka sekundowa nie trafia w indeksy (kreseczki) na tarczy ( ͡° ʖ̯ ͡°). Poszukałem w googlu i niektóre zegarki tak mają. :/ Nie wiedziałem o tym.
lukazh - #watchboners #chwalesie

Nie noszę zegarków na co dzień, ale lubię je oglą...

źródło: comment_YRtgo65HjRszCasy3M20Z9hrFPsp5z3O.jpg

Pobierz
  • 10
@lukazh: ładne te zegarki ale dlaczego teraz wpierdzielają do 80% zegarków chronometry. I tak tego nikt nie używa, bo nawet bardzo nie wie do czego to służy a wiele tarcz by się prezentowała dożo lepiej z tylko trzema wskazówkami i datownikiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@lukazh: większość zegarków kwarcowych, nawet dużo lepszych firm niż lorus tak ma. to też kwestia paralaksy. to jeden z powodów, dla których warto kupować automaty;)
@tranc: dzięki za wyjaśnienie :) bo mój z ali też coś takiego miał. I sobie pomyślałem, droższy zegarek i tani chiński mają podobne usterki.
temat stary ale odpowiem
@tranc: - można, nie wprowadzaj w błąd, ja zareklamowałem i serwis w ramach gwarancji ustawił sekundnik tak że trafia w indeksy.
ponieważ wpis powstał 1 rok i 4 miesiące temu to masz jeszcze 6 miesięcy na reklamację :) inną sprawą jest czy reklamacja zostanie uwzględniona....