Wpis z mikrobloga

Można bezpośrednio robić kategorie C+E, a jedynie egzamin zdawać w partiach na C, a potem na C+E? Od ilu lat teraz można startować na C+E? Wiem, że odpowiedzi mogę sobie wyszukać na google, ale w komentarzach są nieraz ciekawe kwestie poruszane, więc dlatego tutaj zapytuje.
#prawojazdy #ciezarowki #pytanie
  • 12
@No25: Nie chodzi mi bardzo o kasę, ale o czas, bo więcej godzin po prostu muszę wyjeździć, co wpływa na to, że ciężko mi będzie wyrobić się w miesiąc. :)
@Stitch: ADRy wydawało mi się, że szybko się wyrabia, ale nie interesowałem się, ile dokładnie to zajmuje.
@No25: Masz rację. Szkoda tylko, że jeśli już to czeka mnie robienie prawka na raty, a chciałem swoje marzenie spełnić nieco szybciej.
@Boyzee: ja np. wydawalo mi się, ze nadaje się na kierowce zawodowego, ale po czasie zaczelo mnje to przytłaczac. ciagle w rozjazdach itp. i wiem, ze to zawod nie dla mnie, a na początku myslalem, ze tu sie spełnię.
@Stitch: Chciałem w tym zawodzie spędzić kilka lat, może nie całe życie, ale z racji tego, że nieraz pomagam na wsi, to mógłbym wtedy spokojnie użytkować ciągnik z przyczepą.