Wpis z mikrobloga

@Nefju: Jestem tak blada, że całe życie muszę wysłuchiwać opinii, że wyglądam jak śmierć, a ja lubię swoją karnację :)


@blackorchid: opalanie powoduje szybsze starzenie, łuszczenie i marszczenie się skóry, im dłużej jesteś blada tym lepiej będziesz wyglądała za kilkadziesiąt lat. dzięki temu w wieku 35lat można nie mieć żadnej zmarszczki na twarzy. tak trzymaj ;)
  • Odpowiedz
opalanie powoduje szybsze starzenie, łuszczenie i marszczenie się skóry, im dłużej jesteś blada tym lepiej będziesz wyglądała za kilkadziesiąt lat. dzięki temu w wieku 35lat można nie mieć żadnej zmarszczki na twarzy. tak trzymaj ;)


@kradzionyLogin: Widzę to już nawet teraz, u opalających się koleżanek widać szkody na twarzy mimo bardzo młodego wieku.
Aby pokazać, jak blada jestem, wklejam swoje zdjęcie, chyba nikt mnie nie przebije, paintowa biel na twarzy jest
blackorchid - > opalanie powoduje szybsze starzenie, łuszczenie i marszczenie się skó...

źródło: comment_ZOJH8mBZuSxk8VgemyUXSI4e9FDv3t0C.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kradzionyLogin: Kiedy ma się bardzo jasną karnację to opalanie ogólnie nie służy, większa dawka słońca = czerwona, piekąca skóra, która później schodzi płatami. Pomijam starzenie się itd., moim zdaniem nie warto nawet próbować się "na murzyna" przy takim kolorze skóry.
  • Odpowiedz