Wpis z mikrobloga

@footix: niby wszyscy zdrowi ale Rafael ma nie zagrać, Blind i Rojo też raczej odpadają a o Fellainim to już zapomniałem.
Co do ustawienia to nie mam pojęcia szczerze mówiąc bo z przodu za bogato a z tyłu za biednie xD
@footix: Hmm, tyle bogactwa, ciężko wybrać. Może coś takiego: De Gea - Shaw, Jones, Smalling, Rafael - Di Maria, Carrick, Herrera, Valencia - Rooney, Falcao. Ale jest jeszcze Blind, Mata, Van Persie i Fellaini... ciężko się zdecydować w tym momencie.
@Puccini: Ja tam lubię Valencię, ten jego jeden zwód ciągle działa. No i udziela się w defensywie. A na środku ciężko o miejsce dla Di Marii i Maty, skoro są tam już Herrera i Carrick. Ten pierwszy też jest w formie, a drugi jest świetny w obronie, czego nie można powiedzieć ani o Angelu, ani o Juanie. Z naszą obroną trzeba uważać, nie można grać zbyt ofensywnie :P
Mam nadzieje że teraz skoro wszyscy zdrowi to LVG odejdzie od ustawienia 3-5-2, co jednak wydaje się mało prawdopodobne bo o ile gra w takim ustawieniu wygląda źle, to o tyle jakimś sposobem punkty są zdobywane.
@Puccini: Rozważania teoretyczne, wiadomo, że do gry niektórzy wrócą dopiero za tydzień.
@mq1: Do tego mi chyba najbliżej, może tylko zamienić Matę z Rooneyem (generalnie trójka WR, JM i ADM powinna rotować jak szalona) i Rojo out.

Zastanawia mnie, że nikt z Was nie wystawia Blinda, którego transfer jest bezsprzecznie udany.
Do tego mi chyba najbliżej, może tylko zamienić Matę z Rooneyem (generalnie trójka WR, JM i ADM powinna rotować jak szalona) i Rojo out.

@footix: Tu się zastanawiałem, komu lepiej leży lewe skrzydło, IMHO jednak Mata jest w tym miejscu boiska o pół tonu lepszy. A dalej 100% racji - cała trójka jest szalenie uniwersalna i rotacjami powinna mylić przeciwnika. Kto za Rojo, Smalling?
@footix: kazde z 4 obroncow,srodek i atak zaleznie od formy zawodnikow, czasem fellaini gra lepiej od herrery
ta taktyka 3-5-2 jest nie na ta lige, mamy zawsze powazne problemy grajac 3 obroncow